Julia Kamińska po rozstaniu z partnerem zafundowała sobie nową fryzurę. „Jak Ula po przemianie na koniec 1. sezonu”

Julia Kamińska - metamorfoza

Julia Kamińska - metamorfoza

Julia Kamińska niedawno rozstała się partnerem, jednak nie traci czasu na użalanie się nad sobą. Pochwaliła się nową fryzurą, która dodała jej jeszcze więcej uroku. Po tej metamorfozie nie będzie mogła narzekać na brak zainteresowania u płci przeciwnej.

Julia Kamińska to aktorka, która zdobyła sympatię widzów dzięki roli w serialu BrzydUla. Doskonale wcieliła się w postać Urszuli Cieplak, która na początku była niezbyt atrakcyjna. W kolejnych odcinkach widzowie mogli obserwować, jak zmienia się w niesamowitą piękność i w końcu odnajduje prawdziwą miłość. Bohaterka formatu bez pamięci zadurzyła się w swoim szefie, Marku. Fani produkcji blisko dekadę czekali na kontynuację, jednak już po emisji pierwszego odcinka przekonali się, że było warto.

W jednym z wywiadów gwiazda przyznała, że na casting trafiła przez przypadek, nie mniej jednak rola w filmie przyniosła jej nie tylko popularność, ale i szczęście w życiu prywatnym. Na planie zdjęciowym poznała starszego o 11 lat scenarzystę Piotra Jaska, z którym tworzyła szczęśliwy związek przez 12 lat.

Ja jestem największą fanką talentu Piotra i zawsze tak będzie. Jest najlepszym na świecie scenarzystą i bardzo serdecznie go pozdrawiam – mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Julia Kamińska pochwaliła się nową fryzurą

Ostatnio media obiegła wieść, że związek tych dwojga dobiegł końca. Tygodnik Na żywo poinformował, że aktorka wyprowadziła się z ich wspólnie wynajmowanego mieszkania. W tym samym czasie z social mediów zniknęły ich wspólne zdjęcia.

Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że para zmaga się z poważnym kryzysem i postanowiła zrobić sobie przerwę – powiedział znajomy pary w rozmowie z Na żywo.

Julia jednak nie próżnuje. Po rozstaniu zaczęła poświęcać więcej uwagi sobie i swojemu wyglądowi. W poniedziałkowe popołudnie pochwaliła się, że odwiedziła swój salon urody, w który, poddała się metamorfozie. Na zamieszczonych przez nią zdjęciach można zauważyć, że podcięła końcówki, a stylistka fryzur stworzyła na jej głowie piękne loki, nazywane inaczej curtain bangs. Już na pierwszy rzut oka widać, że odświeżyła również kolor oraz zdecydowała się na jasne refleksy.

Pod postem oczywiście zaroiło się od komentarzy z komplementami:

  • Obłędna jest ta fryzura. Mega do Ciebie pasuje.
  • Pani Julio, jaka zmiana…. Nie poznałam Pani na pierwszy rzut oka.
  • Co za piękna zmiana!! Śliczne Pani wygląda.
  • Super. Wychodzi na to, że skoro we wszystkich fryzurach Ci ładnie, to po prostu jesteś ładna.
  • Jak Ula po przemianie na koniec 1. sezonu.

A wy co sądzicie o metamorfozie Julii?


Julia Kamińska - metamorfoza

Julia Kamińska - metamorfoza

Julia Kamińska - metamorfoza

Julia Kamińska - metamorfoza

Julia Kamińska - metamorfoza

Julia Kamińska - metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×