Szukaj

Julia Kamińska pokazała mieszkanie. Fani minimalizmu zakochają się w tych wnętrzach

Julia Kamińska dom

Julia Kamińska dom

Julia Kamińska dzięki roli w serialu Brzydula wkroczyła z przytupem do świata show-biznesu. Fani szybko obdarzyli ją sympatią, dzięki czemu zaczęła otrzymywać intratne propozycje zawodowe. W ten sposób dorobiła się pięknego mieszkania z olbrzymim balkonem, z którego można podziwiać panoramę Warszawy. Tylko zobaczcie.

Julia Kamińska jest jedną z gwiazd, które chronią swoje życie prywatne. Udziela wywiadów, jednak skupia się w nich wyłącznie na zawodowych projektach. Przez wiele miesięcy w mediach społecznościowych publikowała kadry, które dotyczyły jej pracy, jednak w czasie pandemii koronawirusa pozwoliła internautom zobaczyć nieco więcej.

Gwiazda znana z BrzydUli chętnie publikuje kadry, na których pokazuje wnętrze swojego pięknego mieszkania, które urządziła bardzo nowocześnie i ze smakiem. W oczy od razu rzuca się to, że jest wielką miłośniczką roślin, które pojawiają się we wszystkich pomieszczeniach. Zobaczcie, jakie przytulne gniazdko uwiła sobie z Piotrem Jaskiem.

Jak mieszka Julia Kamińska?

W życiu aktorki niezwykle ważna jest sztuka, jak i muzyka, co można zauważyć we wnętrzu jej pięknego mieszkania. Na jednej ze ścian, tuż za wygodną kanapą wykonaną z materiału przypominającego sztruks, wisi duża mapa świata. Pod nią ustawione jest niewielkie pianino, na którym stoi roślina oraz biała lampa. Ścianę zdobią również obrazy, które stanowią dodatkową dekorację tak jak duża figurka łasicy czy koc z wełny czesankowej.

Jak mieszka Julia Kamińska?

Jak mieszka Julia Kamińska?

Kamińska dba o nienaganną sylwetkę i niestraszne są jej mordercze treningi. Część z nich wykonuje w przestronnym salonie, zwłaszcza jeśli chodzi o szczytny cel, jakim było m.in. wsparcie zbiórki dla chorej dziewczynki.

W tym pomieszczeniu dominuje biel oraz brąz. Ściana, na której znajduje się telewizor, wykonana jest w całości z drewnianej płyty, do której przymocowane są półki, na których spoczywają książki. Na samej górze są rozmieszczone głośniki, dzięki którym można poczuć się jak na sali kinowej. Uwagę przykuwają także punktowe światła na suficie, które umocowane są do szyn.

Jak mieszka Julia Kamińska?

Jak mieszka Julia Kamińska?

Gwiazda urządziła łazienkę bardzo pomysłowo. Aby domownicy sobie nie przeszkadzali, zainstalowała dwie umywalki, dzięki czemu mogą dyskutować nawet podczas porannej czy wieczornej toalety. Pomieszczenie jest bardzo jasne, co dodatkowo potęguje wszechobecna biel, przełamana gdzieniegdzie czernią dodatków.

Jak mieszka Julia Kamińska?

Jak mieszka Julia Kamińska?

O ile przed laty panował trend, aby usuwać z pomieszczeń roślinność, bo tylko niepotrzebnie zbiera ona kurz, o tyle teraz niemal każda gwiazda robi w swoim mieszkaniu małą miejską dżunglę. Aktorka właściwie we wszystkich pomieszczeniach ma zieleń. Najwięcej jest w jednym z pokoi. Tuż nad białą toaletką znajduje się długa półka, na której aż roi się od donic. Na komodzie obok również stoją dwie, a najmniejsza z nich zajmuje miejsce na półce obok lustra. Na ścianach wiszą niewielkie obrazy, które przedstawiają różnorodne, kolorowe kwiaty.

Gwiazda serialu Brzydula przykłada również dużą wagę do tego, po jakie książki sięga. Część z nich zapełnia półki w tym pomieszczeniu. Co ciekawe są one niewidoczne, przez co obserwator może odnieść wrażenie, że tytuły lewitują w powietrzu.

Ozdoby w tym pomieszczeniu są bardzo minimalistyczne. Oprócz kilku małych figurek, nad toaletką wiszą dwa łapacze snów.

Jak mieszka Julia Kamińska?

Jak mieszka Julia Kamińska?

Do mieszkania Kamińskiej należy przestronny taras, z którego można podziwiać okolicę. Julia uwielbia zieleń, dlatego też, gdy tylko na dworze robi się cieplej, można wypoczywać tutaj pod rozłożystą palmą. Z łatwością można także wprowadzić nastrojową atmosferę – wystarczy zapalić kolorowe lampki, które zazwyczaj wiszą na jednej ze ścian.

Lubicie zieleń w domu?


Jak mieszka Julia Kamińska?

Jak mieszka Julia Kamińska?

Jak mieszka Julia Kamińska?

Jak mieszka Julia Kamińska?

Jak mieszka Julia Kamińska?

Jak mieszka Julia Kamińska?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×