Tabloid donosi o ciąży Julii Kamińskiej! Kiedy gwiazda „BrzydUli” zostanie mamą?

Julia Kamińska i Piotr Jasek dziecko

Julia Kamińska i Piotr Jasek dziecko

Julia Kamińska i jej ukochany Piotr poważnie myślą o powiększeniu rodziny! Radosne wieści niesie dzisiejszy magazyn Rewia, w którym znajoma aktorki zdradza jej plany! Czy gwiazda wróci na plan Brzyduli?

Julia Kamińska była wielką gwiazdą dobre dziesięć lat temu. To wtedy TVN wyemitował jeden ze swoich najpopularniejszych serialu Brzydula. Aktorkę w roli ambitnej, ale skromnej Uli Cieplak pokochała cała Polska. Chwilę później wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, który zresztą u boku Rafała Maseraka wygrała. Karierę zaczęła w dość młodym wieku, więc po licznych sukcesach stwierdziła, że czas zając się studiami i je skończyć.

Dzisiaj jest germanistką grająca w mniejszych produkcjach telewizyjnych. Jakiś czas temu otworzyła także swój salon fryzjerski w Warszawie, który świetnie prosperuje. Układa jej się wiec nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Od dekady jest w związku ze scenarzystą Piotrem Jaskiem. Jak kilka lat temu mówiła, uczucie przyszło bardzo szybko:

Polubiliśmy się od pierwszego wejrzenia. Z czasem zaprzyjaźniliśmy się. Piotr miał wtedy swoje życie. To wszystko nas mocno zaskoczyło… – mówiła w jednym z wywiadów.

Dziesięć lat wspólnego życia to bardzo dużo. W kuluarach mówi się więc o ciąży gwiazdy. O to, jaka jest prawda postanowili podpytać znajomą Julki dziennikarze Rewii:

Nie chce się spieszyć, ale nie ukrywa, że z Piotrem często poruszają ten temat. Chcieliby stworzyć rodzinę i wierzą, że będzie im to dane. Julia czuje coraz większa gotowość i nie ma wątpliwości, że w końcu zdecydują się na to – czytamy.

Czy to znaczy, że na plan kontynuacji Brzyduli Kamińska wejdzie już z zaokrąglonym brzuszkiem? Taki scenariusz pasowałby nawet do serialu! Bardzo Julce tego życzymy!

Zobacz: Landrynkowa Natasza Urbańska wytycza nowe trendy w szalonej sesji! Siatka na twarzy to nie wszystko! Marynarka to dopiero odlot!

Zobacz: Piękna Natasza Urbańska przerobiła się na Małgorzatę Rozenek! Internauci osłupieli z wrażenia!

Zobacz: Natasza Urbańska zabrała córkę do “Pytania na Śniadanie”. Kalina już ubiera się jak gwiazda!


Julia Kamińska z partnerem – Off Camera 2018

Julia Kamińska z partnerem – Off Camera 2018

Piotr Jasek i Julia Kamińska

Fotografia: AKPA

Julia Kamińska pokazał wielki ciążowy brzch

Julia Kamińska pokazał wielki ciążowy brzuch

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×