Szukaj

Zwycięzcy „Love Island 2” rozstali się po trzech miesiącach! Wydali oficjalne oświadczenia. O co poszło?

Julia Nowakowska i Dominik Grot rozstali się

Julia Nowakowska i Dominik Grot rozstali się

Julia Nowakowska i Dominik Grot rozstali się. Para w tym samym czasie opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali o zakończeniu relacji. Jaki jest powód rozstania?

Scenariusz lubi się powtarzać. Love Island. Wyspa miłości doczekało się dwóch edycji, jednak żadnej z wygranych par nie udało się stworzyć prawdziwego związku. Julia NowakowskaDominik Grot właśnie poinformowali o zakończeniu relacji, która przetrwała zaledwie trzy miesiące pod zakończeniu programu. Nic nie wskazywało na to, że uczucie, które połączyło ich na rajskiej wyspie, zaczęło się wypalać.

Julia Nowakowska i Dominik Grot z Love Island 2 rozstali się. Oświadczenia zwycięzców

Julia i Dominik wzięli udział w 2. edycji show Polsatu Love Island. Wyspa miłości, który prowadzi Karolina Gilon. Uczestnicy długo szukali właściwego partnera, aż w końcu trafili na siebie. Szybko stworzyli zgraną parę, która była nierozłączna. Już na początku znajomości zaczęli snuć plany na wspólną przyszłość.

Uczucie, które ich połączyło, pozwoliło im dojść do samego finału. Nowakowska i Grot bez wahania wybrali miłość i otrzymali 100 tysięcy złotych do podziału. Po powrocie do Polski również nic nie wskazywało na to, że coś zaczyna się między nimi psuć, zwłaszcza że jeszcze przed świętami Julia opublikowała zdjęcia ze wspólnej świątecznej sesji.

W czwartkowy wieczór na profilach zwycięzców Love Island 2 w tym samym czasie pojawiły się oświadczenia, w których poinformowali o rozstaniu:

Słuchajcie moi drodzy. Dzisiaj trochę innych wieści. Chciałbym Wam powiedzieć, że bajka, która zaczęła się w Love Island dobiegła końca i tym razem nie zakończyła się happy endem. Rozstaliśmy się z Julą. Nie chcę pisać jednak o powodach i szczegółach takiej decyzji. Nie jestem zwolennikiem tego, żeby poruszać takie tematy na Instagramie, szczególnie jeśli chodzi o kwestie rozstania. Po prostu nam się nie ułożyło, ale czuję się zobowiązany żeby Wam to przekazać.

Julia w swoim oświadczeniu, do którego dołączyła romantyczne wideo, zdobyła się jednak na większą szczerość i zdradziła, co tak naprawdę było powodem zakończenia związku:

Nasz związek może się skończył, ale było więcej śmiechu niż łez … Uważam, że było warto. Trudno być szczęśliwym w tej chwili, ponieważ jest tak wiele emocji. Ale na razie – chcę podziękować za wszystkie wspaniałe wspomnienia zarówno na wyspie, jak i poza nią. Całe to doświadczenie było jednym z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu – a najtrudniejszą częścią było przystosowanie się do prawdziwego życia i rozwój poprzez próby prawdziwej miłości w świetle reflektorów i mediów. Wiele się nauczyłam – szczególnie o sobie i muszę Ci za to podziękować.

Po powrocie z Hiszpanii okazało się, że Julia i Domnik nie pasują do siebie. Tyle wystarczyło, by zrozumieli, że kontynuacja ich związku nie ma sensu:

Niestety, zdaliśmy sobie sprawę, że nie pasujemy do siebie i to jest w porządku… Czasami najlepszym gestem miłości jest pozwolić komuś odejść, aby znaleźć miłość nam przeznaczoną. Przykro mi. Wszystkim, którzy w nas wierzyli chcę powiedzieć, żebyście nie tracili nadziei na miłości. Miłość jest dostępna dla wszystkich – ale to ciężka praca. I próbowaliśmy z Dominikiem- naprawdę próbowaliśmy! Życzę mu wszystkiego najlepszego

Z obu wypowiedzi można wywnioskować, że Julia i Dominik rozstali się w przyjacielskich relacjach. Spodziewaliście się tak szybkiego zakończenia wielkiego uczucia?


Julia Nowakowska i Dominik Grot - zwycięzcy Love Island 2 rozstali się

Julia Nowakowska i Dominik Grot - zwycięzcy Love Island 2 rozstali się

Julia Nowakowska i Dominik Grot - zwycięzcy Love Island 2 rozstali się

Julia Nowakowska i Dominik Grot - zwycięzcy Love Island 2 rozstali się

Julia Nowakowska i Dominik Grot - zwycięzcy Love Island 2 rozstali się

Julia Nowakowska i Dominik Grot - zwycięzcy Love Island 2 rozstali się

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×