Szukaj

Jude Law po raz szósty został ojcem! O porodzie poinformował świat w bardzo zabawny sposób

Jude Law

Jude Law

Jude Law celebruje dzisiaj wyjątkowy dzień w jego życiu. Po raz szósty został ojcem. W zaledwie rok po ślubie doczekał się dziecka z kobietą swojego życia!

Jude Law to 48-letni brytyjski aktor, który był dwukrotnie nominowany do Oscara. Sporą popularność przyniosła mu rola w filmie Nowy Papież, w którym wcielił się w papieża Piusa XIII. Jego kariera kwitnie tak jak życie miłosne. W 2003 roku rozwiódł się z żoną Sadie Frost, z którą doczekał się pięciorga dzieci i przez lata, jak na wolnego strzelca przystało, skupiał się na karierze. Jego los odmienił się w 2019 roku, gdy na ślubnym kobiercu stanął z miłością swojego życia – Phillipą Coan.

Jude Law po raz szósty został ojcem

Jude Law z Sadie Frost doczekał się trojga dzieci – 23-letniego Rafferty’ego, 19-letniej Iris i 18-letniego Rudy’ego. Ze swoją byłą partnerką gwiazdor ma 10-letnią córkę Sophie, a z Katherine Hardig – 5-letnią córkę Adę. O narodzinach kolejnego potomka poinformował świat w bardzo oryginalny sposób, podczas wizyty w talk-show The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

Aktor „wysypał się” podczas rozmowy o to, jak wygląda jego życie w trakcie pandemii.

Jestem zakochany w moim ogrodzie i zrozumiałem, jak wielkim szczęściarzem jestem, że go mam – zaczął, po czym dodał: – Och, a do tego urodziło się moje dziecko!.

Prowadzący zanosił się od śmiechu i złożył świeżo upieczonemu tacie gratulacje. Nie dało się nie zauważyć, że aktor jest z tego powodu wyjątkowo szczęśliwy. Narodziny dziecka jeszcze bardziej zbliżyły parę do siebie.

Ponownie uważamy, że zostaliśmy pobłogosławieni, że możemy spędzać czas jako rodzina – dodał Jude.

Jude Law zdradziła także, że poród był nietypowy ze względu na nowe standardy bezpieczeństwa w lokalnych szpitalach. Na szczęście obyło się bez komplikacji.

Życzymy świeżo upieczonym rodzicom samych przespanych nocy 🙂


Jude Law, Phillipa Coan

Jude Law, Phillipa Coan

Jude Law, Phillipa Coan

Jude Law, Phillipa Coan

Jude Law, Phillipa Coan

Jude Law, Phillipa Coan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×