Polka w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami. „Wciąż się szczypię, by sprawdzić, czy to prawda”. Spektakularna kariera młodej ślicznotki

Polka w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami

Polka w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami

Piękna tancerka z polski dołączyła do obsady brytyjskiego Tańca z Gwiazdami. To ogromny sukces młodej tancerki ze Śląska. Co do tej pory osiągnęła?

Szlaki w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami przecierała znana z jurorowania polskiej wersji Ola Jordan. W Strictly Come Dancing występowała przez 10 lat. W parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem zdobyła Kryształową Kulę.

Do Wielkiej Brytanii wyjechała za namową swojego męża Anglika – Jamesa Jordana, który jednocześnie jest jej partnerem tanecznym. Od osiemnastu lat tworzą szczęśliwą parę, zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Byli jednym z najgorętszych duetów tanecznych występujących w brytyjskiej edycji tanecznego show. Od kilku lat prowadzą własną szkołę tańca.

W 2010 roku zostali jurorami programu Dancing on Wheels, w którym tancerze partnerują osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim. Gdziekolwiek Ola się pojawia w Wielkiej Brytanii, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów, którzy ustawiają się do niej w kolejce po zdjęcia i autografy. Czyżby jej spektakularną karierę miała powtórzyć śliczna Jowita Przystał?

Polka w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami. Kim jest Jowita Przystał?

Szansę, by pokazać się przed widzami brytyjskiego Tańca z Gwiazdami, czyli Strictly Come Dancing, otrzymała Jowita Przystał, która wystąpi tam w roli tancerki. Pochodząca z Czeladzi 26-latka dobrą wieścią podzieliła się na Instagramie.

To spełnienie mojego największego marzenia. Żadne słowa nie są w stanie opisać tego, jak się teraz czuję. Wciąż się szczypię, by sprawdzić, czy to prawda. Jestem ogromnie podekscytowana, że dołączam do rodziny „Strictly Come Dancing” i nie mogę się już doczekać, aby zostawić całe moje serce i duszę na tym parkiecie! – czytamy pod jednym ze zdjęć mieszkającej na Wyspach Polki.

Jowita Przystał nie jest nowicjuszką jeżeli chodzi o występy w telewizji. Tancerka nie tylko jest mistrzynią Polish Open Latin 2014, ale ma też za sobą występy w kilku polskich formatach. W 2014 roku razem z Michałem Dalinczukiem prezentowała się w You Can Dance, a następnie w Mam talent!. W zeszłym roku natomiast wraz z partnerem wygrała show The Greatest Dancer, które emitowane jest na antenie BBC One.

Michał Dalinczuk, z którym w duecie tańczy Przystał, jest jej partnerem nie tylko na parkiecie. Choć Jowita i Michał początkowo ponoć za sobą nie przepadali, szybko zrodziło się między innymi miłosne uczucie.

Wszystko zaczęło się zmieniać, bo więcej czasu spędzaliśmy razem i bardziej nawzajem się poznawaliśmy. Zaczęłam naprawdę go lubić, a on robił różne zabawne rzeczy np. wracał złą drogą z prób, abyśmy mogli spędzić więcej czasu razem – mówiła związku Jowita.

Teraz pozostaje trzymać kciuki za jej występy w show i powtórzenie wielkiej kariery, jaką zrobiła Ola Jordan.


Jowita Przystał w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami

Jowita Przystał w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami

Jowita Przystał w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami

Jowita Przystał w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami

Jowita Przystał w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami

Jowita Przystał w brytyjskim Tańcu z Gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×