Szukaj

Dziecięca gwiazda zrobiła coming out! 17-letni aktor Disneya publicznie o swojej orientacji: „Poczułem odwagę”

Joshua Rush coming out kto to

Joshua Rush coming out kto to

Joshua Rush zrobił coming out. Gwiazdor filmów Disneya publicznie opowiedział o swojej orientacji seksualnej. Wpis nastolatka wzbudził sporo emocji wśród fanów dziecięcych produkcji.

Ma 17 lat, pochodzi z żydowskiej rodziny i jest megagwiazdą filmów Disneya. Joshua Rush zdobył się na odważne słowa. Za pośrednictwem Twittera wyznał, że jest biseksualny. Coming out młodego aktora jest obecnie tematem numer jeden w amerykańskiej prasie. W końcu niewiele gwiazd decyduje się na „wyjście z szafy” w tak młodym wieku.

Zobacz: 36-letni gwiazdor największych polskich seriali zrobił coming out! Latami ukrywał swoją orientację: “Jestem Polakiem, katolikiem…”

Joshua swój wpis zaczął od zabawnej gry. Dopiero w dalszej części przyznał, że pociągają go zarówno dziewczyny, jak i chłopcy. Nawiązał również do swojego głośnego wątku z serialu Andi Mack – pierwszej produkcji Disney Channel, w której pojawiła się postać wyautowanego geja, Cyrusa Goodmana:

Pierwsza osoba, która odpowie na tego tweeta jest bi, lol – zaczął swój coming out, dodając: –Pierwszy! Wygrałem! To ja jestem bi. A teraz gdy już to powiedziałem, mam wam jeszcze coś do przekazania. Oczywiście są ważniejsze rzeczy niż to, że lubię obydwie płcie, ale chciałbym się z wami tym podzielić. Czy to nie ironiczne, że akurat ja, który gram tę rolę, sam nie miałem tej odwagi?

Zobacz: Gwiazdor hitu TVP zrobił coming out! Właśnie wyszło na jaw, że jest gejem!

Nastolatek zaznaczył, że bohater, w którego wciela się w popularnym wśród młodzieży serialu, nie miał żadnego wpływu na jego decyzję o ujawnieniu swoich preferencji seksualnych. Joshua po prostu uznał, że chce być lojalny wobec swoich fanów i środowiska LGBT, do którego należy:

Poczułem odwagę myśląc o was wszystkich, którzy poczuliście się ośmieleni przez Cyrusa, aby dokonać własnego coming outu – skwitował.

Joshua Rush zadebiutował rolą Turnera Simmonsa w serialu Wspólna chata. Od tego czasu zagrał łącznie w siedmiu produkcjach, m.in. w: Emelie czy Sex, Death and Bowling. W tym roku po raz pierwszy uczestniczył w ceremonii wręczenia nagród GLAAD Media Awards, podczas której wyróżniani są najwięksi znani sprzymierzeńcy osób LGBT.

Zobacz: Zakochany Maciej Zień opublikował namiętne zdjęcia z nowym partnerem! Jest romantycznie, jak w finałowej scenie “Pretty Woman”!


Joshua Rush na gali GLAAD 2019

Joshua Rush na gali GLAAD 2019

Joshua Rush na Paradzie Równości

Joshua Rush na Paradzie Równości

Joshua Rush zrobił coming out

Joshua Rush zrobił coming out

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×