Joanna Kurska komentuje zamieszanie wokół związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Publicznie chce przekazać, co dalej z ich pracą w „Pnś”

Zdjęcie (1) Joanna Kurska komentuje zamieszanie wokół związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Publicznie chce przekazać, co dalej z ich pracą w „Pnś”

[1/7] Jacek Kurski, Joanna Kurska - 70-lecie TVP

Zdjęcie (2) Joanna Kurska komentuje zamieszanie wokół związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Publicznie chce przekazać, co dalej z ich pracą w „Pnś”

[2/7] Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Zdjęcie (3) Joanna Kurska komentuje zamieszanie wokół związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Publicznie chce przekazać, co dalej z ich pracą w „Pnś”

[3/7] Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Zdjęcie (4) Joanna Kurska komentuje zamieszanie wokół związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Publicznie chce przekazać, co dalej z ich pracą w „Pnś”

[4/7] Cichopek Kasia, Kurzajewski Maciej

Zdjęcie (5) Joanna Kurska komentuje zamieszanie wokół związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Publicznie chce przekazać, co dalej z ich pracą w „Pnś”

[5/7] Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Zdjęcie (6) Joanna Kurska komentuje zamieszanie wokół związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Publicznie chce przekazać, co dalej z ich pracą w „Pnś”

[6/7] Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Zdjęcie (7) Joanna Kurska komentuje zamieszanie wokół związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Publicznie chce przekazać, co dalej z ich pracą w „Pnś”

[7/7] Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Komentarze

×