Joanna Jędrzejczyk przygotowuje się do baby shower: „Będzie chłopak”. Fani ruszyli z gratulacjami

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk zaskoczyła fanów najnowszą publikacją. Dodała zdjęcie z przygotowań do baby shower. Nie ma zamiaru ukrywać swojej wielkiej radości. 

Joanna Jędrzejczyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych polskich sportsmenek. Uczestniczka MMA największe sukcesy odnosiła w boksie tajskim. W tej dyscyplinie trzykrotnie udało jej się zdobyć mistrzostwo świata, dwukrotne mistrzostwo Europy oraz pięciokrotne mistrzostwo Polski. Przygodę ze sportami walki zaczynała, jako amatorka jednak w krótkim czasie udało jej się przekształcić pasję w swój zawód. Zaczęła stawać na najwyższym podium i jest pierwszą Polką w organizacji MMA oraz jej mistrzynią w wadze słomkowej. Przez bardzo długi czas była niepokonana na ringu.

Sportsmenka wiodła również bardzo udane życie prywatne, co dodawało jej skrzydeł podczas walki. Niestety jej wieloletni związek rozpadł się przez zdradę partnera. To przykre doświadczenie bardzo mocno na nią wpłynęło i długo nie mogła sobie poradzić z tym co się stało.

Zdrada narzeczonego podcięła mi skrzydła. […] Moim zdaniem nie jesteśmy stworzeni do monogamii, ale z jakiegoś powodu jest ona dla nas najlepszym wyborem. Uważam, że jeśli ktoś decyduje się na wspólne życie, na partnerstwo, małżeństwo, dziecko, kredyt, coś wiążącego, to powinien wziąć za to odpowiedzialność. W moim słowniku nie ma słowa „zdrada”, jeśli chodzi o relacje, biznes, przyjaźń czy cokolwiek. To kwestia nie tylko wyboru, ale też wartości, które wyznaję – wyznała Jędrzejczyk w Gali.

Joanna Jędrzejczyk pokazała przygotowania do baby shower

Joanna już dawno zostawiła za sobą nieudaną miłość i ruszył do przodu. Dalej odnosi zawodowe sukcesy i nie stroni od show-biznesu. Od niedawna fani mogą oglądać ją w roli jurorki w tanecznym show Dance Dance Dance. Widać, że w programie czuje się doskonale. Gwiazda jest także aktywną użytkowniczką social mediów i właśnie tam pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Jej ostatnia publikacja mocno zaskoczyła fanów.

Joanna opublikowała na Instagramie zdjęcie z przygotowań do baby shower. Fani przez chwilę, oczekiwali, że chce poinformować o szczęśliwej nowinie, jednak szybko rozwiała wszelkie wątpliwości. Jędrzejczyk wyjaśniła, że impreza dotyczy jej siostry bliźniaczki Kasi, a sportsmenka jest zaangażowana w organizację spotkania. Już zaopatrzyła się w wielkie pudło pięknych babeczek i balony, które jednoznacznie zwiastują narodziny chłopca.

Dzień dobry! Będzie chłopak i jest #babyshower. Nie! Nie mój. Kasieńki @ostrowska_kasia, mojej bliźniaczki. Po wczorajszym długim dniu na planie i powrotnej podróży do domku zasnęłam pewnie po 3, ale już chwile po 9 wybrałam się po odbiór babeczek, balonów i na zakupu. Nie ma zmęczenia gdy chodzi o szczęście i radość bliskich. Z zaspanymi oczkami, ale działam. Dziś spędzę dzień w gronie super babeczek, a wieczorem na żywo @ufc będzie stremować mnie oglądającą gale #UFC261 – napisała pod zdjęciem.

Fani szybko ruszyli z gratulacjami dla siostry Joasi. Nam nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki nie tylko za szczęśliwe rozwiązanie, ale także za kolejne sportowe sukcesy naszej wojowniczki.


Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk - baby shower siostry Kasi

Joanna Jędrzejczyk - baby shower siostry Kasi

Joanna Jędrzejczyk - baby shower siostry Kasi

Joanna Jędrzejczyk - baby shower siostry Kasi

Komentarze

  • Gość pisze:

    Durne baby. Gromadzą się bez matek, z kobietą w ciąży. A ta przyszła matka, szkoda mówić. Przecież odpowiada za dziecko i siebie. Całe towarzystwo bez wyobraźni. Ale wszystkim życzę dużo zdrowia!!!!!!

    • Gość pisze:

      Gromadzą się bez matek ? Może któraś nie mogła. Ale tobie pewnie o maseczki chodziło, nie każdy jest takim fanatykiem jak ty . Może jeszcze do łóżka w tym kawałku szmaty się kładź.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×