Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i kosztuje grosze! Jeszcze zdążysz ją kupić!
Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i kosztuje grosze! Jeszcze zdążysz ją kupić!

Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła na wyprzedaż i...

Ulubiona kurtka Anny Lewandowskiej z sieciówki właśnie trafiła...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna kreacja robi wrażenie!
Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna kreacja robi wrażenie!

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do sieci! Jej odważna...

Zdjęcia z balu gimnazjalnego Oliwii Bieniuk wyciekły do...

Dziś sobota, 23.06.2018

Angelina Jolie w końcu pogodziła się z ojcem? To zasługa…
Angelina Jolie i Jon Voight na wspólnym obiedzie z dziećmi

To zaskakujący obrót wydarzeń: Angelina Jolie i jej ojciec, Jon Voight, przez lata nie mieli ze sobą kontaktu, a ich relację najłagodniej określić można było lodowatą. Zdobywcę Oscara i jego córkę poróżniły słowa aktora, który w 2002 roku oświadczył publicznie, że Angie ma „problemy psychiczne”. Nie rozmawiali ze sobą od tamtej pory, ponieważ Jolie zdecydowała się zerwać wszystkie kontakty z ojcem. Jej rozwód z Bradem Pittem miał najwyraźniej zbawienne skutki na rodzinne relacje, bo Voight i Angelina spotkali się niedawno na rodzinnym obiedzie z dziećmi Pitta i Angie.

Brad Pitt usprawiedliwia decyzję Angeliny Jolie o rozwodzie?! „To słodko-gorzki czas, podczas którego…”

Jak donosi hollywoodlife.com, aktorka spotkała się ojcem w japońskiej restauracji w Beverly Hills 10 maja – towarzyszyły im blźnięta Vivienne i Knox, Zahara i Pax. Co zabawniejsze, o pogodzenie skłóconego z córką ojca od lat walczył… Nikt inny, jak właśnie Brad! Pitt próbował załagodzić konflikt i wygląda na to, że dopiero osobista tragedia w ich związku doprowadziła do ocieplenia kontaktów pomiędzy Jonem i Angeliną. Uroczy jest też fakt, że aktorka zabrała ze sobą dzieci, by mogły spędzić z dziadkiem trochę czasu – Voight wyglądał na naprawdę zadowolonego.

Wszystko wskazuje na to, że do cudownego pojednania doszło dopiero niedawno. Gdy Angelina i Brad rozstawali się we wrześniu zeszłego roku, Voight zdawał się nie mieć pojęcia o całej sprawie. Reporterom udzielił bardzo wymijającej odpowiedzi:

Musiało stać się coś naprawdę poważnego, że Angie podjęła taką decyzję. Nie wiem co. Pomódlcie się za nią. Jestem zaniepokojony tym, co dzieje się z Angie i dziećmi i mam nadzieję, że spotkam się z nimi niedługo – powiedział magazynowi Inside Edition

Dobrze, że dzieci i Angelina będą miały w nim wsparcie, nawet w świetle ostatnich plotek o Brangelinie powracającej na właściwe tory!

Angelina Jolie i Brad Pitt spotykają się potajemnie?! „Odwołują rozwód!”

Za kim opowie się Jon Voight?

Jon Voight, ojciec Angeliny Jolie, wreszcie pogodził się z córką

Angelina Jolie z dziećmi w Kambodży

Angelina Jolie z dziećmi w Kambodży

May 20, 2009 Cannes, France Angelina Jolie and Brad Pitt "Inglourious Basterds" Premiere at the 62nd Annual Cannes Film Festival held at the Palais des Festival © Cannes / AFF-USA.COM

Maj 20, 2009 Cannes, France Angelina Jolie i Brad PittPo czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×