Angelina Jolie w końcu pogodziła się z ojcem? To zasługa…

Angelina Jolie i Jon Voight znów rozmawiają

Angelina Jolie i Jon Voight na wspólnym obiedzie z dziećmi

To zaskakujący obrót wydarzeń: Angelina Jolie i jej ojciec, Jon Voight, przez lata nie mieli ze sobą kontaktu, a ich relację najłagodniej określić można było lodowatą. Zdobywcę Oscara i jego córkę poróżniły słowa aktora, który w 2002 roku oświadczył publicznie, że Angie ma „problemy psychiczne”. Nie rozmawiali ze sobą od tamtej pory, ponieważ Jolie zdecydowała się zerwać wszystkie kontakty z ojcem. Jej rozwód z Bradem Pittem miał najwyraźniej zbawienne skutki na rodzinne relacje, bo Voight i Angelina spotkali się niedawno na rodzinnym obiedzie z dziećmi Pitta i Angie.

Brad Pitt usprawiedliwia decyzję Angeliny Jolie o rozwodzie?! “To słodko-gorzki czas, podczas którego…”

Jak donosi hollywoodlife.com, aktorka spotkała się ojcem w japońskiej restauracji w Beverly Hills 10 maja – towarzyszyły im blźnięta Vivienne i Knox, Zahara i Pax. Co zabawniejsze, o pogodzenie skłóconego z córką ojca od lat walczył… Nikt inny, jak właśnie Brad! Pitt próbował załagodzić konflikt i wygląda na to, że dopiero osobista tragedia w ich związku doprowadziła do ocieplenia kontaktów pomiędzy Jonem i Angeliną. Uroczy jest też fakt, że aktorka zabrała ze sobą dzieci, by mogły spędzić z dziadkiem trochę czasu – Voight wyglądał na naprawdę zadowolonego.

Wszystko wskazuje na to, że do cudownego pojednania doszło dopiero niedawno. Gdy Angelina i Brad rozstawali się we wrześniu zeszłego roku, Voight zdawał się nie mieć pojęcia o całej sprawie. Reporterom udzielił bardzo wymijającej odpowiedzi:

Musiało stać się coś naprawdę poważnego, że Angie podjęła taką decyzję. Nie wiem co. Pomódlcie się za nią. Jestem zaniepokojony tym, co dzieje się z Angie i dziećmi i mam nadzieję, że spotkam się z nimi niedługo – powiedział magazynowi Inside Edition

Dobrze, że dzieci i Angelina będą miały w nim wsparcie, nawet w świetle ostatnich plotek o Brangelinie powracającej na właściwe tory!

Angelina Jolie i Brad Pitt spotykają się potajemnie?! “Odwołują rozwód!”

Za kim opowie się Jon Voight?

Jon Voight, ojciec Angeliny Jolie, wreszcie pogodził się z córką

Angelina Jolie z dziećmi w Kambodży

Angelina Jolie z dziećmi w Kambodży

May 20, 2009 Cannes, France Angelina Jolie and Brad Pitt

Maj 20, 2009 Cannes, France Angelina Jolie i Brad Pitt


Jon Voight pogodził się z Angeliną Jolie

Jon Voight pogodził się z Angeliną Jolie

Brad Pitt and Angelina Jolie - Divorcing

May 20, 2009 Cannes, France Angelina Jolie and Brad Pitt "Inglourious Basterds" Premiere at the 62nd Annual Cannes Film Festival held at the Palais des Festival © Cannes / AFF-USA.COM

Za kim opowie się Jon Voight?

Za kim opowie się Jon Voight?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×