Wielki powrót Jolanty Pieńkowskiej! Poprowadzi bardzo popularny program

Joanna Pieńkowska

Joanna Pieńkowska

Jolanta Pieńkowska po długiej nieobecności wraca do pracy w telewizji. Dziennikarka poprowadzi jeden z najbardziej znanych programów stacji TVN Biznes i Świat. Zobaczcie, kiedy będzie można zobaczyć ją na małym ekranie?

Jolanta Pieńkowska jakiś czas temu zniknęła z anteny TVN-u. Teraz wraca, poprowadzi jeden z popularniejszych programów TVN Biznes i Świat.

Jolanta Pieńkowska dostała nowy program

Jolanta Pieńkowska jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Jest bardzo lubiana i ceniona za profesjonalizm. Karierę rozpoczęła na początku lat 90-tych.

Najpierw pracowała w TVP, następnie związała się ze stacją TVN, gdzie przez jakiś czas prowadziła Dzień dobry TVN. Potem wróciła jednak do źródeł, czyli do publicystyki. Była jedną z prowadzących program Fakty o świecie na kanale TVN Biznes i Świat.

W 2018 roku nagle zawiesiła swoją karierę. Ostatni raz wystąpiła na antenie 31 października 2018 roku. Przez ten czas przebywała na urlopie. W rozmowie z serwisem Wirtualnemedia, biuro prasowe TVN Discovery Polska przekazało w tamtym czasie, że:

Jolanta Pieńkowska z przyczyn osobistych wystąpiła o urlop, którego stacja jej udzieliła.

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji

Fakty o świecie z Jolantą Pieńkowską

Teraz wraca do telewizji po ponad rocznej przerwie. Biuro prasowe telewizji TVN Discovery Polska przekazało, że dziennikarkę będzie można znowu oglądać na antenie stacji TVN Biznes i Świat, znów poprowadzi Fakty o świecie. Pierwsze wydanie programu z jej udziałem zostanie wyemitowane 2 grudnia 2019 roku o godz. 18.30. Jolanta Pieńkowska będzie prowadzić program na zmianę z Michałem Sznajderem.

Nowością jest, że program Fakty o świecie będzie miał jeszcze drugie wydanie. Jednak bez Jolanty Pieńkowskiej. O 20.20 prowadzącymi będą na zmianę Piotr Kraśko i Michał Sznajder.

Fakty o świecie, to program, który dotyczy polityki międzynarodowej, czyli tego, w czym Jolanta Pieńkowska czuje się jak ryba w wodzie. Oprócz wywiadów, są w nim reportaże tworzone przez zagranicznych korespondentów stacji.

Zobacz: Edyta Górniak zostanie gwiazdą telewizji? Przygotowywany jest program, o którym podobno marzyła od dawna


Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×