Jolanta Pieńkowska nagle zniknęła z telewizji. Już wiadomo, że mieszka za granicą. To jeszcze nie wszystkie rewelacje

Jolanta Pieńkowska

Jolanta Pieńkowska

Jolanta Pieńkowska udzieliła wywiadu Dzień Dobry TVN. Opowiedziała o swoim życiu prywatnym, a także podzieliła się skrywanym dotąd sekretem. Co ujawniła?

Jolanta Pieńkowska jest dziennikarką z wieloletnim doświadczeniem. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w Telewizji Polskiej, następnie związała się z TVN. Przez pewien czas była jedną z gospodyń Dzień Dobry TVNAktualnie prowadzi program Fakty z zagranicy, który jest emitowany na antenie TVN Biznes i Świat.

Jolanta Pieńkowska zdradziła, gdzie mieszka

Niedawno Pieńkowska udzieliła wywiadu Dzień Dobry TVN, w którym opowiedziała o tym, jak wygląda jej codzienne życie. Ujawniła, że wstaje około 8:30. Potem z reguły przegląda prasę i bierze udział w kolegium redakcyjnym. Trzy razy w tygodniu znajduje czas na treningi z trenerem personalnym. Potwierdziła też przypuszczenia tabloidów i ujawniła, że sporo czasu spędza w południowej Francji:

Tam właściwie mieszkam.

Jolanta Pieńkowska nie tylko spełnia się zawodowo, ale także realizuje się w roli mamy Mateusza, który skończył 34 lata. Dziennikarka nie ukrywa, że łączy ich bliska relacja. Zdradziła też, że często intuicja podpowiada jej, jak powinna zachować się w danej sytuacji:

 To jest ten przywilej zostania mamą w bardzo młodym wieku i wtedy rzeczywiście te relacje są zupełnie inne, bo to jest trochę tak, jak dziecko ma dziecko, to nie bardzo wie, co się z tym robi. Trochę kieruje się intuicją, mniej zdaje sobie sprawę z tego, czym tak naprawdę jest macierzyństwo, no bo to jest taki flow: mam dziecko i muszę się nim zająć i jedziemy do przodu.

Gwiazda TVN wypowiedziała się również na temat relacji z innymi ludźmi. Podkreśliła, że ma trudny charakter. Nie zależy jej bowiem na tym, by każdy ją lubił. Przyjaźni się jedynie z tymi, z którymi chce:

 Nie mam już czegoś takiego, że Jola musi być miła dla wszystkich. Mam tyle lat, że mogę sobie pozwolić na to, że przyjaźnię się z ludźmi, z którymi chce się przyjaźnić.

Oglądaliście wspomniany wywiad?


Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji

Jolanta Pieńkowska - TeleKamery 2003

Jolanta Pieńkowska - TeleKamery 2003

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×