Szukaj

Niecenzuralne słowa w ustach Jolanty Kwaśniewskiej. Puściły jej nerwy w programie Moniki Olejnik

Jolanta Kwaśniewska i Monika Olejnik

Jolanta Kwaśniewska i Monika Olejnik

Jolanta Kwaśniewska była gościem Moniki Olejnik i odpowiedziała na pytanie dziennikarki na temat bieżących wydarzeń. Jej słowa zszokowały widzów. Kto by się spodziewał?

Jolanta Kwaśniewska była gościem Moniki Olejnik w TVN24. Dziennikarka zapytała byłą Pierwsza Damę o obecną sytuację w Polsce. Wielu Polaków było bardzo ciekawych jej opinii. Gdy się wypowiedziała, wielu ludzie nie mogli wyjść z szoku. Nikt nie spodziewał się takich słów padających z ust kobiety uważanej za synonim dobrego wychowania i klasy.

Jolanta Kwaśniewska w TVN 24 komentuje Strajk Kobiet

Od czwartku przez Polskę przechodzi fala protestów niezadowolonych obywateli. Polki i wspierający ich Polacy dają upust swojemu niezadowoleniu po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Prawo zaostrzono, a kobiety zostały pozbawione prawa wyboru w najbardziej intymnych kwestiach.

Kiedy gościem Moniki Olejnik okazała się być Jolanta Kwaśniewska, wiele osób z niecierpliwością czekało na jej słowa. Gdy dziennikarka zapytała ją o ocenę wyroku i słowa wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego, krytykującego protesty, ta odpowiedziała.

Zaczyna się wojna polsko-polska i szczucie na siebie wzajemnie. Dlaczego w tak cyniczny sposób działa Kaczyński… nie pojmuję. Chyba nie bez przyczyny wybrano taki moment. Może wydawało im się, że w pandemii nie wyjdą na ulicę takie tłumy? Skala przerosła jednak oczekiwania rządzących i teraz chyba nie wiedzą, co z tym fantem zrobić.

Przypomniała również rzecz, o której wiele osób, z prezesem włącznie, chyba już nie pamięta.

Wydaje mi się, że ten zapis, który obowiązywał od 1993 roku był najbardziej sensowny i takie byłoby oczekiwanie ludzi – żeby do tego wrócić. Był taki czas, że nawet Jarosław Kaczyński mówił, żeby nie ruszać tego wątłego kompromisu. Dochodzą teraz jednak do głosu ekstrema, jak np. pani Godek. Potem to już jest lawina – mówiła.

Kwaśniewska powiedziała także co myśli o Strajku Kobiet i o tłumach na ulicach polskich miast.

Dziś mamy rewolucję obyczajową. Nigdy nie wiedzieliśmy takich zachowań w Polsce. Widzę, że jest coraz więcej chęci, by pokazywać siłę. Uważam, że są to nastroje rewolucyjne, struna jest bliska pęknięcia. Ludzie na ulicy to nie jest żadna patologia. Jestem dumna z tych młodych ludzi, bo biorą sprawy w swoje ręce, na polityków nie ma co liczyć.

Kiedy Monika Olejnik zapytała o sposób prowadzenia protestów oraz wulgaryzmy, które cały czas się na nich pojawiają, Jolanta Kwaśniewska przyznała, że sama używałaby łagodniejszych. Po chwili jednak z jej ust padły słowa, które w pełni pokazują, że była pierwsza dama, solidaryzuje się z protestującymi.

Ale rozumiem te dziewczyny, które protestują. Podobnie ja, jestem w*******a jak większość Polaków.

Nie wypowiedziała pełnego wulgaryzmu, sama cenzurując słowo, jednak trzeba przyznać, że mało kto spodziewałby się, że Kwaśniewska zdobędzie się na takie zachowanie.


Jolanta Kwaśniewska i Monika Olejnik

Jolanta Kwaśniewska i Monika Olejnik

Jolanta Kwaśniewska zmieniła kolor włosów

Jolanta Kwaśniewska zmieniła kolor włosów

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski podczas wznoszenia toastu

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski podczas wznoszenia toastu

Dodaj komentarz

 • Gość Igor pisze:

  Kwaśniewski nie przepisywał swojego majątku na żonę , nie musiał bo miał wspólność majątkową i widać dochody były legalne. Szychy z PIS to musiały bo robili i robią przekręty.

 • Gość pisze:

  Prawdziwa Dama zawsze pozostanie Damą. A wypowiedzi niecenzuralne…. czasami takimi właśnie być muszą by zostały zauważone. Bravo. Szanuję i Podziwiam, nigdy nie musieliśmy się wstydzić za Panią Jolantę, co więcej zawsze była z Nami, zawsze była przy mężu, teraz jest za Naszą wspólną sprawą. Jedyna Pierwsza Dama, po nie już takiej nie było.

 • Gość pisze:

  Bravo!!!!!! Wszysvy

  BRAWO !!!!@@@@

  BRAWOOOooooo !!!!!!!!! Jestesmy za!!!!!

 • Gość pisze:

  Prawo Boże zapisane jest w Dekalogu kto sie nie stosuje niech nie przyłązi oblizywać krzyża to po pierwsze nie ma obowiązku wiary to po drugie i nikt nikogo nie wiezi w kraju na przymusie podtrzymania to po trzecie a po czwarte to w 21 wieku hanba jest że nie wiedzą bidulki w jaki sposób można w ciąże zajść no biedactwa naprawde bo nikt nic nigdy nie mówił na ten temat

  • Gość pisze:

   Co mająą granice kraju do religii ileż można słuchsc pierdole nią że jak się nie podoba to won. Do Watykanu sie wynieś jak tobie nie pasuje. Bo konstytucją i dekalog to nie to samo i wolność wyznania świadczy o tym że Kościół to nie państwo

  • Gość pisze:

   Tylko czasami jest tak,że człowiek bardzo pragnie dziecka,ale niestety przez jego wielowadzie nie jest mu dane mu żyć.Decyzja o aborcji jest kwestią indywidualną i napewno nie jest podejmowana pochopnie.

  • Gość pisze:

   Ludzie chcą zdrowe dzieci a nie umarłe cialka. Po drugie na szczęście coraz więcej ludzi nie wierzy w kościół , na szczęście.. po trzecie niestety są psychopaci jak ty czy Kaczyński którzy chcą rządzić macicami kobiet. Sadyści bez serca.

 • Gość pisze:

  Nawet jakby tak powiedziała to co z tego? Każdy ma prawo do własnej opinii. Któż z nas nie powiedział nigdy czegoś brzydkiego niech pierwszy kamieniem rzuci.

  • Gość pisze:

   Tak, rzucam pierwszy. Napisałem do Marty Lempart jedną wiadomość i użyłem raz słowa Wyp… aj , tak spularyzowanego przez nią. Facebook natychmiast zablokował moje konto. Tak to jest wolność słowa!!! taka swoboda taka walka o prawo dla każdego. A może zawalczysz o mnie i wysapisz do facebooka z protestem??

 • Ewa Furtak pisze:

  A jednak klasa. Słowa adekwatne do sytuacji.Wulgaryzm wyrazem wsparcia wkur…nich Polek.

 • Gość pisze:

  Wywiad z p Kwasniewską był bardzo ciekawy . I wcale nie przeklinała tylko opowiadała adekwatnie do zaistniałej sytuacji . Nie dosłuchają , nie doczytają a się mądrują . I dyskutują czy jest damą . Same damy i dżentelmeni . Ktoś by jeszcze pomyślał

 • Gość kolkaa pisze:

  Widocznie nie zachowuje sięz klasą i nigdy nie była taką osobą jak się Nam stara wmówić

  • Gość pisze:

   Swoje interesy przede wszystkim, co tu dużo gadać? A tak naprawdę, uważam,że Kwaśniewska dała by wszystko, aby zostać babcią!

 • Czarek pisze:

  Pani Jola się odkryła. Myślę, że mało o niej wiemy poza wizerunkiem, który wykreowały jej media.

 • Ja pisze:

  A czemu jak jej ukochany mężuś był prezydentem nie uporządkowali ustawy aborcyjnej. Pewnie nie było czasu bo szanowny prezydent pił za zdrowie kobiet. Podziemie aborcyjne bylo raczej zawsze i żadne ustawy tego nie zmienią. Dlaczego nie karze się też pseudo tatusiów którzy gdy się dowiedzą ze będzie chore dziecko nagle znikają.

  • Gość pisze:

   żle napisana Konstytucja i teraz są tego skutki ,pierwsza dama mogła wtedy ganiać mężusia żeby zamiast do kieliszka zaglądał w tekst pisanej Konstytucji ,nie byłoby dziś problemu .Sądząc po słowach wypowiedzianych u Olejnik to damą nie jest ,chyba że w swoich lewicowych kręgach .

 • Gość pisze:

  nie ma chyba aż tylu babskich bokserów w naszym kraju zeby konfa wygrała wybory

 • Gość pisze:

  Po słowach i zachowaniu poznaje się damy kultura języka i dobre wychowanie to są te wartości które bez względu na sytuacje damie nie przystoją. W tak trudnym czasie wszystko widać najlepiej kto kim jest i w końcu opadają maski kamuflażu i zakłamania. Stajemy w prawdzie jacy jesteśmy

  • Gość pisze:

   Ma pan rację: Po slowach i zachowaniu poznaje się nie tylko damy, ale wszystkich. Będziecie czepiać się pani Kwaśniewskiej, a proszę przypomnieć zachowania pana Kaczyńskiego, pani Krystyny Piotrowskiej i wielu innych. To dopiero był pokaz kultury zachowania.

  • Gość pisze:

   a co przystoi damie? I kto o tym decyduje?

  • Gość pisze:

   P Kwaśniewska była i jest jedyną pierwszą damą którą podziwiam

 • Gość pisze:

  Klasa sama w sobie.

 • Gość pisze:

  Bzdura !!! Nic takiego nie powiedziała. Przekreciliście caly wywiad. Nie rozumiem jaki macie w tym cel.

 • Gość pisze:

  Sęk w tym, że za jej mężusia powstała konstytucja, która bronią w sytuacjach dla nich wygodnych, a ta konstytucja mówi, że dziecko podlega ochronie od chwili poczęcia. I temat wyczerpany. Pani Kwaśniewska ma prawo nie lubić Kaczora, który straszy, że dobierze się jej i mężusiowi do d…, ale pani Kwaśniewska powinna wiedzieć, że PiS to pizdy, które się boją. Kiedy dojdzie Konfa do władzy to mam nadzieję, że wszystkie pisowskie, peowskie, peeselowskie i eseldowskie złodzieje i sprzedawczyki staną przed TS. Na pewno nie zrobi tego Hołownia gwiazda TVN wspierana przez Eskimosów trochę innych od Eskimosów pisowskich.

  • Gość pisze:

   „konstytucja mówi, że dziecko podlega ochronie od chwili poczęcia”
   Gdzie to mówi? Wskaż artykuł. Nie ma takiego. Jest ogólne stwierdzenia w art 38 . Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia. Tylko czy zlepek kilku komórek jest człowiekiem? Ale wy konfederacyjne kmioty niie rozumiecie podstawowych pojęć bo do tego potrzebny jest mózg

  • Gość pisze:

   Co za bzdury! Nie ma takiego zapisu w Konstytucji. A do państwa Kwaśniewskich to już się odbierali. Wąsik, Kamiński opuszczali agenta Tomka. Bezprawnie fałszowanie fakty, dowody, opłacało fałszywych świadków. Działali jak najgorsze kanalie niszcząc niewinnych ludzi. I co? I nic! Bo nie ma za co ich ścigać. Wsadź więc sobie te bzdury w dupę

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×