Ślubne zdjęcia Kwaśniewskich trafiły do sieci! Żadna gwiazda nie wyglądała tak pięknie

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy wzięli ślub w 1979 roku. Do internetu trafiło zdjęcie z ceremonii, na którym możemy podziwiać suknię ślubną byłej Pierwszej Damy. To była elegancja w najlepszym wydaniu.

Jolanta Kwaśniewska zdecydowanie jest najbardziej stylową Pierwszą Damą RP w historii. Jej kreacje zrewolucjonizowały rynek mody w Polsce. W latach 90. niemalże każda kobieta chciała wyglądać dokładnie tak, jak żona Aleksandra Kwaśniewskiego. Znakomite wyczucie stylu, elegancja w najlepszym wydaniu i zamiłowanie do rodzimych marek to największe atuty pani Jolanty. Okazuje się, że zmysł do estetyki zawdzięcza nie tyle ekspertom od wizerunku, co samej sobie. Dowód? Wystarczy spojrzeć na jej ślubne zdjęcie.

Zdjęcie ze ślubu Kwaśniewskich

Do sieci trafiła fotografia ze ślubu Jolanty Kwaśniewskiej. 64-latka stanęła przed ołtarzem dokładnie 41 lat temu — 21 listopada 1979 roku, miała wówczas na sobie skromną, ale wciąż wpisującą się panujące trendy suknię ślubną. Uzupełnieniem kreacji był lekki makijaż i fryzura, która do dziś może służyć za inspirację dla panien młodych. W dłoniach matki Aleksandry Kwaśniewskiej możemy dostrzec niewielką wiązankę ślubną.

Minimalizm w najlepszym wydaniu. Jolanta Kwaśniewska na tytuł ikony stylu zapracowała sobie jeszcze zanim usłyszała o niej cała Polska.

A jak ślub wspomina Aleksander Kwaśniewski? Były prezydent udzielił wywiadu Super Expresoowi, w którym wrócił wspomnieniami do czasów, gdy stawał na ślubnym kobiercu z panią Jolantą. Zdradził przy okazji, że w tym roku w ramach prezentu pojadą na Mazury. A jak świętowali poprzednie rocznice?

To jest szmat czasu te ponad 40 lat. Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. I nie żałuję ani sekundy. Mamy mnóstwo za sobą wspomnień, przeżyć i co roku staraliśmy się gdzieś zawsze wybyć w różne ciekawe miejsca. Byliśmy np. podczas naszych rocznic z żoną w Birmie, Kolumbii, na Galapagos, ale w tym roku pojedziemy najpewniej na Mazury. W tym roku będzie skromnie. Ale oczywiście poświętujemy.

W galerii publikujemy zdjęcia ze szczególnego dla małżonków dnia. Oba udostępniła córka pary — Aleksandra Kwaśniewska.

Zobacz: Jolanta Kwaśniewska zabrała Michaela Jacksona do domu dziecka. Po latach opowiedziała, jak potraktował polskie dzieci


Jolanta Kwaśniewska w dniu ślubu

Jolanta Kwaśniewska w dniu ślubu

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy w dniu ślubu

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy w dniu ślubu

Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z młodości

Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z młodości

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czytam komentarze😱🙉🙈🙊🙄I z każdym razem jestem pod wrażeniem „naszej polskiej życzliwości”😁😜

 • Gość pisze:

  Klasa sama w sobie Najpiękniejszą najelegantsza para prezydencka jaką mielismy Kolejnych pięknych wspolnych lat życzę

 • Gość pisze:

  Przeciętne zdjęcie jak innych 1000 par w dniu ślubu. Może gdybyśmy też byliśmy znane to może dziennikarze zachwycali by się naszym zdjęciem, wizerunkiem.

 • Gość pisze:

  Krytyka,krytyka,krytyka…
  I teraz Pani Polka czuje sie wysmienicie.
  Prawda…

 • Gość pisze:

  A z której strony taka śliczna ? Bardzo lubię i szanuję tą Panią.Ale w dniu ślubu wyglądała jak wymoczek.Teraz,po latach,wygląda o niebo lepiej.

 • Gość pisze:

  A co tam jest pięknego? Wiele innych par wyglądało o wiele ładniej. Uważam że teraz p. Jolanta jest bardziej elegancka i ładniejsza. Przedtem… zwykła i przeciętna. Po co robić taka otoczke, ktora mija, się z prawdą…

 • Gość pisze:

  Nie bardzo rozumiem, dlaczego Pani Jolanta mialaby byc taka ikona? Mam pokazac wam moje zdjecie slubne? Slub w 1977 roku – bardzo podobna kreacja. I co? Potem dostala fryzjerow i doradcow wizerunkowych, a Wy sprzedajecie to, jako wlasna zasluge. Oj,oj,oj.

  • gm pisze:

   Może dlatego, że Ciebie nikt nie zna?
   Zazdrość fatalna sprawa.
   Zresztą pogadaj z nią sobie na żywo (akurat z racji obowiązków zawodowych miałam okazję kilka razy) to dopiero Ci szczena opadnie.
   Zdjęcia, choćby najpiękniejsze, w życiu nie oddadzą tego, co Pani Kwaśniewska sobą prezentuje, czyli wielkiej kultury, serdeczności dla ludzi i skromności.
   Poza tym jest rzeczywiście śliczna i bardzo zgrabma.
   I ma świetny look i nie potrzebuje do tego stylistów.
   Ogółem ta kobieta powala.
   A fo fryzjera możesz sobie też iść, kto Ci broni?

  • GośćTeresa pisze:

   Zjezelu jestes tak piekna , inteligena, wyksztalcona i elokwetna to prosze pokasz to swoje zdjecie slubie 😉🙄

 • Gość pisze:

  Och i ach, że aż strach

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×