Szukaj

Ślubne zdjęcia Jolanty Kwaśniewskiej trafiły do sieci! Żadna gwiazda nie wyglądała tak pięknie

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska wyszła za mąż w 1979 roku. Do internetu trafiło zdjęcie ze ślubu byłej Pierwszej Damy RP, która w swojej sukni ślubnej wyglądała spektakularnie. To była elegancja w najlepszym wydaniu.

Jolanta Kwaśniewska zdecydowanie jest najbardziej stylową Pierwszą Damą RP w historii. Jej kreacje zrewolucjonizowały rynek mody w Polsce. W latach 90. niemalże każda kobieta chciała wyglądać dokładnie tak, jak żona Aleksandra Kwaśniewskiego. Znakomite wyczucie stylu, elegancja w najlepszym wydaniu i zamiłowanie do rodzimych marek to największe atuty pani Jolanty. Okazuje się, że zmysł do estetyki zawdzięcza nie tyle ekspertom od wizerunku, co samej sobie. Dowód? Wystarczy spojrzeć na jej ślubne zdjęcie.

Do sieci trafiła fotografia ze ślubu Jolanty Kwaśniewskiej. 63-latka stanęła przed ołtarzem w 1979 roku, miała wówczas na sobie skromną, ale wciąż wpisującą się panujące trendy suknię ślubną. Uzupełnieniem kreacji był lekki makijaż i fryzura, która do dziś może służyć za inspirację dla panien młodych. W dłoniach matki Aleksandry Kwaśniewskiej możemy dostrzec niewielką wiązankę ślubną.

Minimalizm w najlepszym wydaniu. Jolanta Kwaśniewska na tytuł ikony stylu zapracowała sobie jeszcze zanim usłyszała o niej cała Polska.

Zobacz: Jolanta Kwaśniewska zabrała Michaela Jacksona do domu dziecka. Po latach opowiedziała, jak potraktował polskie dzieci


Jolanta Kwaśniewska w dniu ślubu

Jolanta Kwaśniewska w dniu ślubu

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy w dniu ślubu

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy w dniu ślubu

Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z młodości

Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z młodości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×