Szukaj

Jolanta Kwaśniewska robiła dobrą minę do złej gry. Za szerokim uśmiechem skrywała się smutna historia

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska wyjawiła długo skrywany sekret. Przez wiele lat robiła dobrą minę do złej gry. Dlaczego? Co jej nie odpowiadało?

Jolanta Kwaśniewska uchodzi za ikonę stylu. Dobry gust i odpowiednie wyczucie trendów sprawiły, że stała się inspiracją dla tysięcy Polek. Pokochały ją za nienaganne maniery, umiejętności dyplomatyczne, a także perfekcyjny wygląd. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego wciąż jest na topie, ma wiele fanek, które z zainteresowaniem śledzą niemal każdy jej ruch.

Jolanta Kwaśniewska przez lata robiła dobrą minę do złej gry

Jolanta Kwaśniewska co jakiś czas udziela wywiadów. W jednym z nich zdradziła, w czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki. Wraz z mężem prowadzą zdrowy tryb życia, który wpływa korzystnie zarówno na ich figurę, jak i zdrowie:

My z przyjemnością wypijamy z mężem po kieliszku wina. Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia.

W programie Siła kobiet, Jolanta wyjawiła kolejną tajemnicę. Okazuje się, że przez lata robiła dobrą minę do złej gry, a za uśmiechem, który prezentowała, kryła się smutna historia. Gdy jej mąż był prezydentem, nie była zadowolona z tego, w co ją ubierają. Nie dała jednak nic po sobie poznać:

Zawsze byłam nieszczęśliwa, że prezydentowa tak bardzo jest obserwowana, że ja muszę się ciągle ubierać, że w tych mundurkach spędziłam 10 lat. Ubierałam się wbrew sobie, ponieważ tak naprawdę te kostiumiki, sukienusie takie, to nie jest to, co kocham, bo ja dobrze się czuję w takiej sportowej elegancji, ja lubię z takim zadziorem się bardziej ubrać – komentowała Kwaśniewska.

Na szczęście Kwaśniewska teraz może sama decydować o swoich strojach i nosić tylko te stylizacje, w których czuje się komfortowo.

Zobacz także: Metamorfoza Aleksandra Kwaśniewskiego zrobiła wrażenie na internautach. „Bardzo wyszlachetniał”


Jolanta Kwaśniewska – Konferencja Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Jolanta Kwaśniewska – Konferencja Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Jolanta Kwaśniewska – wybory parlamentarne 2019

Jolanta Kwaśniewska – wybory parlamentarne 2019

Jolanta Kwaśniewska w nowej sesji Łukasza Jemioła

Jolanta Kwaśniewska w nowej sesji Łukasza Jemioła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×