Po latach na światło dzienne wyszła prawda o sesji Jolanty Kwaśniewskiej dla „Playboya”. Jej mąż zabrał już głos

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski

Marcin Meller ujawnił nowe fakty ws. rozbieranej sesji Jolanty Kwaśniewskiej. Wiadomo, co na ten temat myśli jej mąż, prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Aleksander Kwaśniewski prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej został po raz pierwszy w 1995 roku. Jego córka Ola miała wtedy ledwie kilkanaście lat. Polityk piastował rządy przez dekadę i w tym czasie zdobył sobie powszechny szacunek społeczeństwa.

Podobną sympatią Polacy darzą również jego żonę, Jolantę. Docenia się ją nie tylko za zaangażowanie w sprawy społeczno-polityczne, ale również za wspaniałą urodę. Od lat jest uznawana za ikonę piękna i stawiana za wzór kobiecości.

Nic dziwnego, że raz na jakiś czas na tapet powraca sprawa nagiej sesji byłej pierwszej damy. Nowe informacje na ten temat ujawnił Marcin Meller, czyli jeden z ostatnich redaktorów naczelnych polskiej wersji magazynu Playboy, który nie wychodzi od 2019 roku.

Jolanta Kwaśniewska i rozbierana sesja. Co ujawniono?

Meller przed kilkoma laty gościł w programie Kuby Wojewódzkiego, podczas którego powiedział, że chciałby, żeby Kwaśniewska znalazła się na okładce magazynu dla panów. Jego słowa spotkały się ze sporym oburzeniem telewidzów. Teraz król TVN wrócił do tego tematu w rozmowie z Mellerem w jednym z odcinków podcastu WojewódzkiKędzierski.

Jego gość przyznał, że sam poczuł się głupio po sugestii na temat Jolanty, więc gdy spotkał jej córkę, Aleksandrę, postanowił ją przeprosić za swoją wypowiedź. Ta uspokoiła go jednak, sugerując, że mama wcale nie odebrała jej w zły sposób:

Co ty, oglądałam to z mamą. Gdy to powiedziałeś, to mama na to: ho, ho, ho.

Co więcej, sama Jolanta przed kilkoma laty powiedziała w jednym z wywiadów, że również jej mąż, prezydent Kwaśniewski,  zachęcał ją do udziału w takiej sesji.

Ty musisz sobie zrobić zdjęcia na rozkładówkę do „Playboya” – żartował.

Spodziewaliście się, że rodzina Kwaśniewskich ma tyle luzu?

Poniżej zobaczycie pełną rozmowę z Marcinem Mellerem.


Marcin Meller - Bestsellery Empiku 2021

Marcin Meller - Bestsellery Empiku 2021

Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Jolanta Kwaśniewska - Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować