Szukaj

Jolanta Kwaśniewska oczarowała swoim wyglądem! W super modnych ciuchach zawstydziłaby Melanię Trump!

Jolanta Kwaśniewska, Melania Trump

Jolanta Kwaśniewska, Melania Trump

Jolanta Kwaśniewska w sesji Łukasza Jemioła

Jolanta Kwaśniewska bez wątpienia uchodzi za ikonę elegancji i stylu. Nigdy Polska nie miała tak wytwornej Pierwszej Damy jaką była niewątpliwie Jolanta. Obecnie mama Aleksandry Kwaśniewskiej skończyła 63 lata i nadal cieszy oko swoim fenomenalnym wyglądem. Figury i zadbanego ciała mogą jej zazdrościć sporo młodsze kobiety. Walory Kwaśniewskiej od dłuższego czasu docenia jeden z polskich projektantów – Łukasz Jemioł.

Artysta od lat współpracuje z Jolantą, która stała się jego największą muzą. Ubrania Łukasza są idealnie dopasowane do stylu polskiej Melanii Trump, leżą na niej wręcz wspaniale. Dowodem tego są ostatnie zdjęcia, które Jemioł umieścił na swoim profilu. Okazuje się, że Łukasz zorganizował niezwykłą sesję zdjęciową z udziałem gwiazd, wśród których najjaśniej błyszczała Jolanta Kwaśniewska.

Była Pierwsza Dama wystąpiła w roli modelki! Internauci natychmiast zachwycili się gwiazdą i jej wyglądem w ultra modnych ubraniach Łukasza:

  • Super babka, nawet w trudnych sprawach nigdy nie chowała głowy w piasek, ma swoje zdanie bez 10 tysięcy co miesiąc, w przeciwieństwie do obecnej damy która nie potrafi zabrać głosu w sprawach kobiet
  • Nie tylko można podziwiać jej styl, ale z ciekawością się słucha, i każdej kobiecie z całego serducha można życzyć tak promiennego wyglądu

Sami zobaczcie, Jolanta Kwaśniewska wygląda po prostu jak modelka z plakatu! Przy niej nawet Melania Trump wypada blado.

Dawno niewidziana Ola Kwaśniewska zadała szyku na imprezie. Przyćmiła nawet swoją stylową mamę!

Okulary Jolanty Kwaśniewskiej to istne cudo! Takiej perełki nie ma nawet Melania Trump. Po prostu obłęd!

Ale widok! Jolanta Kwaśniewska w bikini przyłapana na wakacjach z mężem! Ma sylwetkę jak 30-latka!


Jolanta Kwaśniewska w nowej sesji Łukasza Jemioła

Jolanta Kwaśniewska w nowej sesji Łukasza Jemioła

Jolanta Kwaśniewska na zakupach u Łukasza Jemioła

Jolanta Kwaśniewska na zakupach u Łukasza Jemioła

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×