Jolanta Kwaśniewska zdradziła sekret swojej idealnej sylwetki. To zasługa prostej diety

Jolanta Kwaśniewska, dieta

Jolanta Kwaśniewska, dieta

Jolanta Kwaśniewska zawsze zachwycała nienagannym wizerunkiem. Świetnie ubrana, z nienagannymi manierami i pięknym uśmiechem. Idealna Pierwsza Dama. Obecnie również jest w świetnej formie. Jaką dietę stosuje, żeby tak dobrze wyglądać.

Jolanta Kwaśniewska od wielu lat uchodzi za ikonę stylu. Żona byłego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego była także działaczką społeczną. Dobry gust i wyczucie stylu zapewniły jej poparcie wielu Polek. Każda z nich chciała mieć tyle klasy, co Kwaśniewska.

Kobiety ją pokochały za nienaganne maniery, sztukę dyplomacji oraz perfekcyjny wygląd, który był dla nich inspiracją. Nie bez kozery była ekspertką w programie Lekcja Stylu emitowanym przez TVN Style.

Zobacz: Młoda Jolanta Kwaśniewska w koszuli nocnej. To najpiękniejsza fotografia Pierwszej Damy jaką widzieliśmy

[wp_quiz id=”812″]

Jak Jolanta Kwaśniewska zachowuje dobrą formę?

Również dzisiaj Jolanta Kwaśniewska jest w świetnej formie. Nie istnieje dieta cud, którą stosowałaby Jolanta Kwaśniewska. Okazuje się, że po prostu podchodzi do żywienia w sposób racjonalny. Dzięki pomocy dietetyka nie musi liczyć kalorii.

Nie musi też katować się żadnymi dietami, bo je zdrowo i zbilansowane posiłki. Może cieszyć się piękną sylwetką i jeść to, na co ma aktualnie ochotę. To, co zasługuje na szczególną uwagę to fakt, że Kwaśniewska jest wegetarianką. Zdarza się, że raz na jakiś czas do obiadu czy kolacji wypija kieliszek wina:

My z przyjemnością wypijamy z mężem po kieliszku wina. Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia – powiedziała w rozmowie z Radiem Zet.

Jolanta Kwaśniewska – Konferencja Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Jolanta Kwaśniewska – Konferencja Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Poza tym spożywa małe posiłki, a to kolejny klucz do świetnej formy. Można jeść mało, ale  ważne jest to, aby posiłki były częste, a przede wszystkim regularne, ponieważ wtedy możemy cieszyć się z efektów diety na dłużej.

Nie ma wtedy mowy o żadnym efekcie jo-jo. Jolanta Kwaśniewska jest też ogromną fanką sportu i ćwiczy cały rok, niezależnie od pogody. Wszystko to sprawia, że od lat była Pierwsza Dama ciągle wygląda wspaniale.

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała mamę w telewizji! Internauci myśleli, że to Jolanta Kwaśniewska!


Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski na Mazurach

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski na Mazurach

Jolanta Kwaśniewska na urodzinach Leszka Millera

Jolanta Kwaśniewska na urodzinach Leszka Millera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×