Szukaj

Jola Rutowicz dzisiaj zrobiłaby furorę na salonach! Wygląda tak, że WOW

Jola Rutowicz zmieniła kolor włosów. Już nie jest platynową blondynką. Czy podczas kwarantanny wybrała się do fryzjera? Jak teraz wygląda?
Jola Rutowicz w 2008 roku

Jola Rutowicz w 2008 roku

Jola Rutowicz, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych mieszkanek Domu Wielkiego Brata, obecnie prowadzi luksusowe życie w Ameryce. Zdjęciami ze słonecznego Miami chwali się w swoich social mediach.

Ostatnio prezentowała się w platynowych włosach. Jednak postanowiła trochę odmienić wizerunek i przefarbowała czuprynę.

Jola Rutowicz w nowym kolorze włosów

Jola, znana teraz jako, Jollie, popularność zdobyła w 4. części Big Brothera. To tam zadziwiała swoim stylem. Lubowała się w różu, wyrazistym, przerysowanym makijażu z jasnymi ustami, cekinach, brokatach. Jej znakiem rozpoznawczym był pluszowy jednorożec i charakterystyczny śmiech.

Dzisiaj to już nie ta sama Jola. Jest mamą i ma tajemniczego, bogatego partnera. Zmieniła też wizerunek – inny kolor włosów, operacja plastyczna nosa, złagodziła znacznie swój kiczowaty styl.

Ostatnio chwaliła się fotografiami, na których jest platynową blondynką. Pozowała na ulicach i plaży Miami, mimo panującej pandemii koronawirusa. Przyszedł jednak czas na zmiany i dzisiaj na Instastory celebrytki pojawiło się zdjęcie, na którym Jola już nie jest blondynką. Czyżby wybrała się do fryzjera? Nie wiadomo, z tego się nie zwierzyła. Pewnym jest jednak, że znacznie przyciemniła czuprynę. Teraz ma pasemka w kolorze ciepłego brązu z jasnymi kosmykami. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Czyżby to był krok do powrotu do całkiem ciemnych włosów, w których ją zapamiętaliśmy z Big Brothera?

Zdjęcie ujawnia też, że Jola ciągle może się poszczycić idealną figurą. W kwiecistej sukni z długim rozcięciem wygląda pięknie.

Zobacz także: Jola Rutowicz po operacji plastycznej chwali się luksusowym życiem w USA


Jola Rutowicz - nowy kolor włosów

Jola Rutowicz - nowy kolor włosów

Jola Rutowicz - nowy kolor włosów

Jola Rutowicz - nowy kolor włosów

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×