Jola Rutowicz pręży się w złotym bikini na boskiej plaży w Tulum. Wiedzieliście, że ma takie piękne ciało?

Jola Rutowicz w Tulum

Jola Rutowicz w Tulum

Jola Rutowicz wybrała się na wakacje do Tulum. Zdjęciami z meksykańskiej plaży pochwaliła się na Instagramie. Jak wygląda dawna gwiazda Big Brothera?

Jola Rutowicz dała się zapamiętać jako jedna z najbarwniejszych uczestniczek wszystkich edycji Big Brothera w naszym kraju. Chociaż w programie pojawiła się kilkanaście lat temu, to do dzisiaj pamiętają ją fani widowiska. Nie dało się przejść obojętnie obok jej barwnej osobowości. Podczas rozmów wybuchała charakterystycznym śmiechem, który jednym się podobał, a innych irytował do granic. Jej znakiem rozpoznawczym były bardzo długie, różowe tipsy i ostry, mocno przesadzony makijaż, a także kruczoczarne włosy. Nie rozstawała się też ze swoim pluszowym jednorożcem.

Niezbyt imponujący intelekt i lateksowe stroje wzbudziły kontrowersje i zapewniły 25-latce sporą popularność wśród widzów, dzięki którym ostatecznie zwyciężyła w finale programu. Po wygranej wdała się w medialny romans z Jarosławem Jakimowiczem i uczestniczyła w programie Gwiazdy tańczą na lodzie, w którym spadła na nią fala krytyki, czym ona się w ogóle nie przejmowała.

Później wyszło na jaw, że jej zachowanie i wizerunek, zostały wykreowane na potrzeby Big Brothera. Ona sama zapewniała, że na pomysł stworzenia barwnej skandalistki wpadła ze swoim człowiekiem od wizerunku z Anglii, a ich głównym zamierzeniem było zapewnienie rozrywki.

Wróżono jej karierę, ale szybko zniknęła z branżowych imprez. Powodem okazała się nowa miłość. Obecnie Jola mieszka w Miami, a swoim luksusowym życiem chętnie dzieli się w social mediach. Od czasu do czasu pokazuje nowe zdjęcia. Jak bardzo się zmieniła?

Jola Rutowicz na zdjęciach z Tulum. Jak wygląda w skąpym bikini?

Obecnie Jola Rutowicz mieszka z tajemniczym ukochanym na Florydzie. Wiedzie bardzo luksusowe życie. Chętnie dzieli się zdjęciami z jachtów, plaż, hotelowych basenów. Na wszystkich kadrach niezmiennie zachwyca sylwetką.

Trudno poznać w tej blond kobiecie gwiazdkę, która wygrała Big Brothera. Rutowicz zrobiła plastykę nosa. Zrezygnowała z tipsów, krzykliwego makijażu i lateksów. Wygląda zupełnie inaczej.

Najnowsze zdjęcie z jej profilu na Instagramie powstały w Tulum. To popularny ostatnio wakacyjny kierunek, który spodobał się także Joli, która z Miami do popularnego kurortu leciała niecałe 2 godziny. Na fotografiach pozuje w skąpym, złotym bikini.

Prawdziwa ja – napisała.

Jola Rutowicz w Tulum

Jola Rutowicz w Tulum

Jak wam się podoba odmieniona Jola Rutowicz?


Jola Rutowicz w Tulum

Jola Rutowicz w Tulum

Jola Rutowicz w Tulum

Jola Rutowicz w Tulum

Jola Rutowicz w Tulum

Jola Rutowicz w Tulum

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×