Jola Rutowicz kończy rok w nowej odsłonie. Przefarbowała włosy. Wybrała odważny kolor

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz postanowiła przed końcem roku zafundować sobie metamorfozę. Celebrytka całkowicie zmieniła kolor włosów. Jak wygląda po wizycie u fryzjera?

Jola Rutowicz była jedną z najbarwniejszych uczestniczek wszystkich edycji Big Brothera w Polsce. Chociaż w programie pojawiła się kilkanaście lat temu, to do dzisiaj pamiętają ją sympatycy tego reality show.

Dała się poznać jako nieco kiczowata dziewczyna, której brakowało wiedzy na podstawowe tematy. Ubierała się w stroje rodem z nocnych klubów, a jej znakiem rozpoznawczym były bardzo długie różowe tipsy i ostry, mocno przesadzony makijaż. Nie rozstawała się też ze swoim pluszowym jednorożcem.

Jej image nie przypadł wszystkim do gustu, ale na pewno nikt nie przechodził wobec niej obojętnie. Wzbudzała kontrowersje zarówno swoimi wypowiedziami, jak i cukierkowym wizerunkiem. Po latach celebrytka wyznała, że była to jedynie poza stworzona na potrzeby programu.

Moje wejście do reality show było przemyślane. Miałam osobę od wizerunku w Anglii. Dokładnie to zaplanowaliśmy. Wiedziałam, że „Big Brother” ma specyficzną formułę, że będzie mnie oglądać cała Polska i że muszę się odpowiednio przygotować do tego przedsięwzięcia. Tommy [pomysłodawca wizerunku Joli – red.] zdecydował, że najpierw musi mnie dobrze poznać – zwierzyła się w autobiografii z 2012 roku.

Joli wróżono karierę w mediach, ale po zakończeniu programu szybko zniknęła z branżowych imprez i przestała pojawiać się na czerwonym dywanie. Powodem okazała się być nowa miłość.

Jola Rutowicz ma siwe włosy

Jola poznała amerykańskiego biznesmena i to dla niego zrezygnowała z blasku fleszy. Miłośniczka pluszowego jednorożca spakowała walizki i ze swoją nową miłością wyjechała do USA. Tam od kilku lat wiedzie prawdziwie królewskie życie. Jej Instagram pełen jest zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak odpoczywa na plaży.

Nie sposób nie zauważyć też, że przeszła sporą metamorfozę. Zrezygnowała z kiczowatych strojów, odkleiła kolorowe tipsy, zrównoważyła makijaż i przeszła operację nosa. Od jakiegoś czasu ma też inny kolor włosów. Po kruczoczarnej czuprynie od dawna nie ma już śladu. Teraz jednak Jola postawiła na popielaty blond. Widzimy, że zdecydowała się także na grzywkę.

Bardzo mało jest potrzebne, aby żyć szczęśliwie… To wszystko jest w tobie, w twoim sposobie myślenia – podpisała zdjęcia w nowej fryzurze.

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Chociaż od udziału programie Jola bardzo się zmieniła, to nadal zachwyca figurą i zgrabną sylwetką. Ubrana w skąpe jeansowe szorty i krótki wiązany top dumnie prezentuje swoje wdzięki.


Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz ma nową fryzurę

Jola Rutowicz ma nową fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×