Jola Rutowicz wraca odmieniona! Po operacji plastycznej wyglada zupełnie inaczej

Jola Rutowicz - przed metamorfozą

Jola Rutowicz - przed metamorfozą

Jola Rutowicz, która w Polsce zyskała rozpoznawalność, dzięki udziałowi w show Big Brother 4, teraz robi karierę jako modelka w Stanach Zjednoczonych. Jednak nie wygląda już tak samo jak dawniej. Jak się zmieniła?

Jola Rutowicz znana jest przede wszystkim z czwartej edycji Big Brothera. Była kojarzona z kiczem, tandetą i bezguściem. Jej znakami rozpoznawczymi były różowe tipsy, błyszczyk i pluszowy jednorożec, a przede wszystkim szalony śmiech oraz niezbyt błyskotliwe wypowiedzi. Cała Polska podzieliła się na dwa obozy: jej fanów oraz jej przeciwników. Można ja było kochać, lub nie…

Jola Rutowicz robi karierę w USA. Jak teraz wygląda?

Celebrytka doskonale wykorzystała swój czas. Dzięki rozgłosowi, razem z Jarosławem Jakimowiczem, dostali własny program. Wystąpiła też w Gwiazdy tańczą na lodzie. Jej popisy na łyżwach nie spotkały się jednak z pozytywnym odbiorem i jako druga odpadła z rywalizacji. Potem nagle zniknęła z przestrzeni medialnej.

Obecnie jej życie można śledzić głównie w mediach społecznościowych – na Facebooku nie brakuje zdjęć z rajskich wyjazdów do Dubaju czy Miami. Nie wiadomo jest, czym tak naprawdę zajmuje się celebrytka, ale przerwa od show-biznesu dobrze jej zrobiła. Porzuciła kicz i róż, na rzecz bardziej stonowanego stylu.

Jola na stałe opuściła kraj kilka lat temu. Postanowiła wyprowadzić się do Miami. W 2013 roku poinformowała, że spodziewa się dziecka. Raz na jakiś czas przylatuje do rodzinnego kraju, jednak to Ameryka jest teraz jej domem.

Na najnowszej fotografii pozuje na skałach. Ma na głowie wielki kapelusz, biały, krótki T-shirt, który podkreślił jej ciemną opaleniznę oraz czarny dół od kostiumu kąpielowego. Od razu w oczy rzuca się jej imponująca, szczupła sylwetka i długi nogi. Rutowicz może poszczycić się figurą modelki. Nawet po ciąży wygląda rewelacyjnie.

Opublikowany przez Jollie Jolantą Rutowicz Wtorek, 31 grudnia 2019

Zdecydowanie na lepsze wyszło jej też przefarbowanie włosów i zrezygnowanie z kiczowatego stylu. Wygląda na to, że Jola jest szczęśliwa żyjąc i pracując w Miami.

Zobacz: Operacje plastyczne gwiazd: Które gwiazdy zoperowały sobie nos? Zobacz zdjęcia przed i po – robią wrażenie!


Odmieniona Jola Rutowicz

Odmieniona Jola Rutowicz

Odmieniona Jola Rutowicz

Odmieniona Jola Rutowicz

Odmieniona Jola Rutowicz

Odmieniona Jola Rutowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×