Jola Rutowicz zamieniła tandetę na luksusy. Pokazała, jak udekorowała dom na święta. Wnętrze robi wrażenie

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz przygotowuje się do świąt. Już ubrała choinkę i ogląda kultowy film. Przy okazji pokazała, w jakich warunkach mieszka.

Jola Rutowicz urodziła się w 1984 roku. Sławę zdobyła dzięki udziałowi w programie Big Brother. Następnie uczestniczyła w specjalnej wersji formatu z udziałem celebrytów. Część widzów ją znienawidziła. Bardzo irytowały ich jej tandetne i różowe stroje. Sama Jola przekonuje, że kiczowaty image był tylko jej sposobem na zaistnienie w programie.

Moje wejście do reality-show było przemyślane. Miałam osobę od wizerunku w Anglii. Dokładnie to zaplanowaliśmy. Wiedziałam, że „Big Brother” ma specyficzną formułę, że będzie mnie oglądać cała Polska i że muszę się odpowiednio przygotować do tego przedsięwzięcia. Tommy (pomysłodawca wizerunku Joli – przyp. red.) zdecydował, że najpierw musi mnie dobrze poznać – napisała w autobiografii.

Jej wizerunek udało się też trochę podreperować dzięki związkowi z Jarosławem Jakimowiczem. Aktor przyznał, że ich relacja została zaaranżowana na niby:

Widzowie chcieli wyrzucić Rutowicz. Producenci „Big Brothera” zapytali mnie, czy mogą zrobić z nas parę. Zgodziłem się i potraktowałem to jako kolejną rolę do zagrania. Zrobiliśmy to i dzięki temu zabiegowi oboje doszliśmy do finału. Najfajniejszy w tym wszystkim był efekt kreacji: wszyscy w nas uwierzyli. To było niesamowite.

Od czasu Big Brothera Jola trochę odsunęła się w cień. Obecnie mieszka w Miami.

Odświeżona Jola Rutowicz szykuje się do świąt. W jakich warunkach żyje?

Jola Rutowicz mocno zmieniła swój styl. Przefarbowała się na blond i zmieniła sposób ubioru. Ma też zupełnie inne wartości. Wielokrotnie zachwalała nasz rząd.

Żaden inny kraj nie wysyła samolotów, aby przywieźć obywateli do kraju. To niesamowite! Brawo dla naszego Prezydenta Andrzeja Dudy!!! Brawo dla naszego rządu!!! Inne kraje odmówiły pomocy swoim rodakom – gratulowała niegdyś prezydentowi i rządowi.

Sympatia do rządu objawiła się m.in. skrytykowaniem przez nią części uczestników Strajku Kobiet.

Apeluję o szacunek do kościoła!!! Oglądam BBC World i co widzę? Nie są to z pewnością protesty cywilizowanego społeczeństwa! To wszystko nie dzieje się w obronie kobiet! To jest zwyczajna chuliganeria!!! Podejrzewam, że połowa protestujących osób nie ma świadomości po co się tam znajduje. Co to ma być? – pisała swego czasu. Urządzanie imprez, tańce i totalne wygłupy, a to wszystko okraszone obrzydliwą nienawiścią! I to jeszcze w okresie pandemii? Zupełny brak rozsądku i wyobraźni. Rozumiem mieszane emocje wielu osób w związku z tematyką aborcji, ale jaki poziom reprezentują ci ludzie? Przecież to zwykła łobuzeria.

Nic dziwnego, że obrończyni tradycyjnych wartości szybko zaczęła przygotowania do świąt. Jola pokazała na InstaStory, że ogląda Kevina samego w domu. Obok telewizora jest widoczna wielka choinka. Mieszkanie Joli jest też pełne innych świątecznych akcesoriów,  w tym skarpet na prezenty, figurek, świec. Wystrój wnętrza sprawia wrażenie luksusowego.

Nowe zdjęcie mieszkania możecie zobaczyć w galerii. Załączamy w niej też inne fotki z domu Joli i serię jej zdjęć po metamorfozie. Pamiętacie jeszcze tę celebrytkę?


Jola Rutowicz przygotowuje się do świąt

Jola Rutowicz przygotowuje się do świąt

Jola Rutowicz pokazała ukochanego

Jola Rutowicz pokazała ukochanego

Jola Rutowicz pokazała ukochanego

Jola Rutowicz pokazała ukochanego

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bardzo ładny wystrój 🙂 Generalnie lubię świąteczne wystroje, denerwujące są tylko igły spadające z choinki, bo zawsze mamy naturalną. Na szczęście roomba pomaga 😉

 • GośćMarek pisze:

  Nie ma czego wspòłczuć bo wyglàda dobrze.Moźe przyjrzyj sié sobie czy masz jakieś braki .

 • GośćPiotr pisze:

  Wyrobiła sie za kase fagasa.Każda by taks byľa gdyby ktoś jej dał pieniàdze.Mėżczyźni inwestujcie w swoje kobiety a one rozkwitną na nowo.Te pieniądze ktore rozdajecie na boku na inne dajcie swoim partnerkom na poprawe wyglàdu i ubrania seksi a zobaczycie ze z kopciuszka wyjdzie piękna urocza kobieta.

 • Wiosenka pisze:

  Bardzo Ci współczuje

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×