Jola Rutowicz pokazała partnera! To dla niego rzuciła karierę i wyleciała aż do USA. Widać, że on kocha siłownię

Jola Rutowicz pokazała partnera

Jola Rutowicz pokazała partnera

Jola Rutowicz w końcu pokazała partnera. Nie ukrywa łączącego ich gorącego uczucia. Jej wybranek ma imponującą muskulaturę i zdecydowanie nie przypomina Jarosława Jakimowicza – jej eks.

Jolanta Rutowicz objawiła się show-biznesowi w czwartej edycji reality show Big Brother. Na pozór niezbyt błyskotliwa uczestniczka programu dała się poznać jako entuzjastka wszelkich odcieni różu, lateksu, tipsów i pluszowych jednorożców. Budziła skrajne emocje wśród oglądających – część publiczności od początku ją pokochała, natomiast u niektórych widzów budziła zażenowanie. Z odcinka na odcinek jej grono fanów stopniowo wzrastało, dzięki czemu w rezultacie udało jej się zwyciężyć program. Później wyznała, że jej infantylne zachowanie było starannie opracowaną strategią wymyśloną przez specjalistę od PR z Londynu…

Po zakończeniu przygody z Big Brotherem pojawiła się u boku Jarosława Jakimowicza w show J&J, czyli Jola i Jarek. Program stanowił połączenie serialu komediowego z formułą reality show i przedstawiał wspólne życie bohaterów, którzy przez kilka miesięcy byli parą. Razem pojawiali się na salonach i chętnie opowiadali o łączącym ich uczuciu.

Po udziale w programie Gwiazdy tańczą na lodzie Jona zniknęła. Postanowiła usunąć się w cień i wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka do dziś. Tam ułożyła sobie życie u boku tajemniczego mężczyzny, z którym – jak pochwaliła się w jednej ze śniadaniówek – planuje ślub i huczne wesele:

Jestem szczęśliwie zakochana, mam u swojego boku wspaniałego mężczyznę. Wszystko w końcu jest na właściwym miejscu. Już planujemy wesele. Do tego dojdzie niezłe auto, dobra sukienka i możemy jechać na nasz ślub! W iście hollywoodzkim stylu – oznajmiła Rutowicz w studiu Dzień Dobry TVN.

Ukochanego trzyma w ukryciu. Jednak w piątek pokazała go podczas posiłku i zdradziła nieco na jego temat.

Jola Rutowicz pokazała partnera

W piątek w relacji na Instagramie Jola Rutowicz zdradziła, że jej ukochany trzyma dietę i bardzo zdrowo się odżywia, a także ćwiczy na siłowni. Ona sama przyłączyła się do niego i zachęca do zdrowego żywienia. I dodała:

Jak ja kocham jego piękny kolor skóry… pięknie opalony, ohhh. Nic tylko całować i tulić – dała wyraz emocjom.

Na udostępnionych przez celebrytkę zdjęciach już na pierwszy rzut oka widać, że jej amerykański książę może pochwalić się wysportowaną sylwetką. Jakiś czas temu Jola zamieściła fotografie, na których jej partner trzyma ją za rękę. Opatrzyła je takimi komentarzami:

  • Kiedy przestajesz szukać miłości i zaczynasz robić w życiu to, co kochasz. Miłość Twojego życia wtedy cię znajdzie.

  • Najprzystojniejszy mężczyzna na świecie.

  • Czym jest miłość? To osoba, za którą najbardziej tęsknisz, gdy wszyscy są w pobliżu.

W social mediach nie brakuje też zdjęć, na których Rutowicz chwali się „kaloryferem” na brzuchu ukochanego. Fani nie mają wątpliwości, że była gwiazda reality trafiła na modela z okładki. Jak na razie nie zdecydowała się jednak pokazać jego twarzy.

Miłość kwitnie i tylko czekać, kiedy Jona poinformuje o ślubie.


Jola Rutowicz pokazała partnera

Jola Rutowicz pokazała partnera

Partner Joli Rutowicz

Partner Joli Rutowicz

Jola Rutowicz z partnerem

Jola Rutowicz z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×