Szukaj

Jola Rutowicz przeszła operację plastyczną przed kamerami! Teraz ma zupełnie inną twarz! Uwaga, mocne zdjęcia

Jola Rutowicz poddała się operacji plastycznej nosa. Do sieci trafiła drastyczna relacja wideo z sali operacyjnej. Jak obecnie wygląda zapomniana celebrytka? Przygotujcie się na dawkę mocnych wrażeń.
Jola Rutowicz, operacja plastyczna nosa

Jola Rutowicz, operacja plastyczna nosa

Jola Rutowicz znana jest przede wszystkim z czwartej edycji Big Brothera. Kojarzona z kiczem, tandetą i bezguściem. Jej znakami rozpoznawczymi były różowe tipsy, błyszczyk i pluszowy jednorożec, a także szalony śmiech oraz niezbyt błyskotliwe wypowiedzi. Cała Polska podzieliła się na dwa obozy: jej fanów oraz jej przeciwników.

Celebrytka doskonale wykorzystała swoje pięć minut. Dzięki rozgłosowi dostała z Jarosławem Jakimowiczem własny program oraz wystąpiła w Gwiazdy tańczą na lodzie. Jej popisy na łyżwach nie spotkały się jednak z aprobatą widzów i jurorów, a celebrytka, jako druga odpadła z rywalizacji. Potem nagle zniknęła z przestrzeni medialnej.

Obecnie jej życie można śledzić głównie w mediach społecznościowych – na Facebooku nie brakuje zdjęć z rajskich wyjazdów do Dubaju czy Miami. Nie wiadomo jest, czym tak naprawdę zajmuje się celebrytka, ale przerwa od show-biznesu dobrze jej zrobiła. Porzuciła kicz i róż, na rzecz bardziej stonowanego stylu. Ostatnio doszukano się informacji, że Jola Rutowicz zatęskniła za popularnością i wraca do show-biznesu! Na początek zafundowała sobie operację plastyczną w Polsce. Wiemy, co poprawiła i jak czuje się po operacji!

Celebrytka poprawiła sobie nos! Powszechnie wiadomo, że był powodem jej kompleksów i często hejterzy wyśmiewali się z jego rozmiaru i kształtu. Jola podjęła więc decyzję o plastyce. Jest już po operacji. Wszystko przebiegło bez komplikacji.

Póki co Rutowicz nie może się przemęczać i ma problemy ze snem, ale wszystko minie za kilka tygodni i będzie można w pełni docenić efekty. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć cały zabieg na antenie Telewizji Warszawa. Nie możemy się doczekać!

Zobacz: Operacje plastyczne gwiazd: Które gwiazdy zoperowały sobie nos? Zobacz zdjęcia przed i po – robią wrażenie!

Zobacz: Odmieniona Jola Rutowicz wraca do „Big Brothera”! Teraz to zupełnie inna osoba!

Zobacz: Zmysłowa Jola Rutowicz żyje jak królowa! Mieszka w Miami z milionerem i robi zawrotną karierę w amerykańskim show biznesie!

Zobacz: Stare zdjęcie Joanny Przetakiewicz podbija sieć! Tak wyglądała zanim została sławną milionerką! „Trochę Mandaryna, trochę Jola Rutowicz”


Jola Rutowicz tuż przed operacją plastyczną nosa

Jola Rutowicz tuż przed operacją plastyczną nosa

Jola Rutowicz zrobiła sobie operację plastyczną nosa

Jola Rutowicz zrobiła sobie operację plastyczną nosa

Jola Rutowicz zrobiła sobie operację plastyczną nosa

Jola Rutowicz zrobiła sobie operację plastyczną nosa

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×