Odmieniona Jola Rutowicz wraca do „Big Brothera”! Teraz to zupełnie inna osoba!

Jola Rutowicz - przed metamorfozą

Jola Rutowicz - przed metamorfozą

Jola Rutowicz kilka lat temu wyjechała z Polski do Miami, gdzie rozpoczęła nowe życie. Gwiazda reality-shows właśnie zapowiedziała swój powrót. Już wkrótce dołączy do obsady… holenderskiej edycji Big Brothera!

Jola Rutowicz swoje pięć minut w polskim show-biznesie miała pod koniec pierwszej dekady lat dwutysięcznych, gdy w 2007 roku wygrała czwartą edycję Big Brohtera. Celebrytka zaistniała w mediach jako niezbyt błyskotliwa bohaterka reality-shows. Dodatkową rozpoznawalność zapewnił jej związek z nieco zapomnianym dzisiaj gwiazdorem lat 90. – Jarosławem Jakimowiczem. Miłośniczka różowych błyszczyków do ust i plastikowych tipsów przez chwilę była naczelną bohaterką portali plotkarskich, doczekała się nawet własnego programu w TV4 oraz rozbieranej okładkowej sesji na łamach CKM-u.

Jola kilkukrotnie próbowała ratować swój wizerunek. W tym celu zatrudniła profesjonalną agencję pr, a nawet wydała książkę biograficzną, w której zapewniła czytelników, że występując w Big Brtherze odgrywała jedynie rolę wymyśloną przez jej brytyjskiego kolegę-stylistę, który przez lata pracował z lokalnymi celebrytkami. Mimo to Rutowicz nie udało się pozbyć łatki, jaka do niej przylgnęła w trakcie programu. Do dzisiaj 35-latka uchodzi za synonim kiczu i tandety w Polsce.

Jola Rutowicz w holenderskim Big Brotherze

Przez ostatnie lata Jola skupiła się na budowaniu swojego szczęścia za oceanem. Wyemigrowała do Miami, gdzie znalazła miłość, nową pracę i rozpoczęła życie z dala od błysków fleszy. W Stanach Zjednoczonych przeszła totalną metamorfozę – przefarbowała włosy na blond i wymieniła garderobę na bardziej kobiecą.

Odmieniona Jola stała się bardziej zdecydowana, nabrała pewności siebie i ponownie postanowiła spróbować swoich sił w telewizyjnym show, dzięki któremu wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu. Najnowsze doniesienia głoszą, że Jola już wkrótce wystąpi w holenderskiej edycji Big Brothera:

Od lat fani proszą Jolkę, aby wróciła do „Big Brothera:. Na początku sceptycznie podchodziła do tego pomysłu. Jednak po czasie stwierdziła, że to może mieć sens. Wysłała już swoje zgłoszenie i spotkała się z wielkim entuzjazmem produkcji. Reżyser tamtejszej wersji show kojarzył ją i momentalnie zgodził się na przyjęcie jej. Jeśli uda im się dojść do porozumienia w sprawie finansów, to na jesień Jolka wprowadzi się do domu Wielkiego Brata – wyznał informator serwisu Pomponik.

Rutowicz planuje pokazać się z lepszej strony niż ponad 10 lat temu w polskiej wersji widowiska. Jolanta, która na co dzień przebywa w otoczeniu znajomych z zagranicy, doskonale zdaje sobie sprawę, że w holenderskim programie będzie nie tylko wizytówką samej siebie, ale też 38 milionów Polaków, którzy – według ankiety przeprowadzonej w 2018 roku – wśród mieszkańców kraju Beneluksu nie mają najlepszej opinii:

Będzie to zupełnie coś innego niż 11 lat temu w polskiej wersji. Teraz pokaże się w bardziej kobiecej odsłonie. Na razie bada tamtejszy rynek, aby znaleźć niszę, którą wypełni. Ma dużą ochotę na wygraną! – kwituje źródło portalu.

Czy zatem Jolę czeka światowa kariera?

Zobacz: Zmysłowa Jola Rutowicz żyje jak królowa! Mieszka w Miami z milionerem i robi zawrotną karierę w amerykańskim show biznesie!

Zobacz: Jola Rutowicz ostro zaszalała u fryzjera. Całkowicie odmieniona pochwaliła się swoim luksusowym życiem w USA

Zobacz: Jola Rutowicz pozuje na okładce… amerykańskiego magazynu! Możecie jej nie poznać


Jola Rutowicz aktualnie

Jola Rutowicz aktualnie

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz w Gwiazdy tańczą na lodzie

Jola Rutowicz w Gwiazdy tańczą na lodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×