Gwiazda Warsaw Shore w ciąży. Zdradziła bardzo intymny szczegół

Gwiazda Warsaw Shore w ciąży

Gwiazda Warsaw Shore w ciąży

Jola Mróz z Warsaw Shore ogłosiła na Instagramie, że będzie mamą. To jednak nie wszystko. Z czego się zwierzyła?

Jola Mróz to uczestniczka 8. sezonu hitu MTV – Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Warto zaznaczyć, że miała już swój debiut w telewizji w programie Ex na plaży, który również jest wyprodukowany przez tę samą stację.

Od samego początku Jola robiła co może, by wykorzystać swoje pięć minut i zapaść w pamięć widzom. Nie da się ukryć, że przez kilka lat trwania show, narodziły się w nim kultowe już postaci, które niełatwo przebić nowym uczestnikom, ale celebrytka się nie poddawała.

Dzisiaj na Instagramie programu pojawiły się gratulacje, gdyż Jola spodziewa się dziecka. Pochwaliła się tym na swoim profilu. Zdjęcie opatrzyła długim wpisem.

Jola Mróz z Warsaw Shore jest w ciąży

Jola Mróz opublikowała selfie na którym pozuje na łóżku w samej bieliźnie. Nie ma jeszcze widać ciążowych krągłości. Celebrytka w obszernym wpisie zwierzyła się internautom, że będzie sama wychowywać dziecko.

Chce się z wami pochwalić bardzo radosna dla mnie nowina … zostanę mama ! Tak ja tez nie mogłam od początku w to uwierzyć sytuacja zmieniła cały mój świat który nie był zupełnie na to gotowy i zawsze oddalał takie myśli na dalszy plan… Zostanę mama ale nie byle jaka to bardzo ważne… samotna (zachowano pisownię oryginalną) – rozpoczęła wpis.

Następnie opisała całą sytuację. Ojciec dziecka, kiedy dowiedział się, że Jola jest w ciąży uciekł. Nie poczuwa się do odpowiedzialności.

View this post on Instagram

Hej kochani. ???? Chce się z wami pochwalić bardzo radosna dla mnie nowina … zostanę mama ! Tak ja tez nie mogłam od początku w to uwierzyć ???? sytuacja zmieniła cały mój świat który nie był zupełnie na to gotowy i zawsze oddalał takie myśli na dalszy plan… ????Zostanę mama ale nie byle jaka to bardzo ważne… samotna. Tak ojciec dziecka kolejny raz (przy jednej dziewczynie postąpił tak samo) uciekł od odpowiedzialności, zostawił nas i postanowił usunąć myśl o tym ze gdzieś tam rośnie mały człowieczek i po prostu jak tchórz zerwał z nami kontakt… ????dlaczego o tym mówię ? Bo znacie mnie i wiecie ze nigdy nie kłamie ze jestem realna w tym obłudnym świecie i dziele się tym takim smutnym co mnie spotkało, dlatego bo nie jestem jedyna…coraz częściej mężczyźni postępują w ten sposób … czasem każą „pozbyć się problemu”…zostawiają nas z tym wszystkim same, nie dbają i nie szanują ….Jest was o wiele więcej i wiem o tym. Mimo tego wszystkiego bo bywało naprawdę ciężko wiem ze dam radę SAMA ! Bez nieodpowiedzialnego mężczyzny który uważa ,ze można wcisnąć usuń i dziecko zniknie… Nie nie zniknie i ja jestem tego świadoma. Oni powinni być również świadomi ze uprawiając stosunek może on prowadzić do ciąży ????????‍♀️ zostałam obwiniona ze wymyśliłam sobie to , ze chce czyiś pieniędzy ????????‍♀️ naprawdę wiele wiele śmiesznych oszczerstw i nieprzyjemnych rzeczy bo sytuacja nie była dla niego wygodna (drugie dziecko w ciągu roku ten sam schemat 1,5 miesiąca spotykania ciąża, 2 dni radości z dwóch kresek na teście wybór wózka i po chłopie ).Wylałam morze łez bo obwiniałam się ze może sobie nie poradzę ? Ze jestem za słaba ? Beznadziejna? Nie, nie jestem i ta sytuacja uczyniła mnie 1000 razy silniejsza niż kiedykolwiek byłam i jeśli kiedykolwiek wątpiłaś w siebie to przestań! ????Zrób to dla kogoś… tego małego człowieczka który będzie z Tobą do końca twych dni i jeszcze dłużej i żaden beznadziejny facet nie doceni pierwszych jego uśmiechów, kroków wypowiedzianych słów …będzie ciężko ale dasz radę ! Dziękuje wszystkim którzy są ze mną i mi pomagają którzy we mnie wierzą ❤️#pregnant#mama#polishgirl#tattoos#instamama#rodzew2020

A post shared by Jola Mróz Official (@jolamroz_official) on

Dalej Mróz wyjaśniła, że mężczyzna ten już drugi raz postąpił podobnie. Napisała też, że mimo wszystko czuje się na tyle silna, żeby sama wychowywać dziecko i że z pewnością świetnie sobie poradzi.

Gratulujemy i życzymy zdrowia.


Jola Mróz z Warsaw Shore jest w ciąży

Jola Mróz z Warsaw Shore jest w ciąży

Jola Mróz z Warsaw Shore jest w ciąży

Jola Mróz z Warsaw Shore jest w ciąży

Jola Mróz z Warsaw Shore jest w ciąży

Jola Mróz z Warsaw Shore jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×