Jola Mróz z „Warsaw Shore” jest w ciąży. Pokazała zdjęcie z dużym brzuszkiem i zdradziła termin porodu

Jola Mróz - zdjęcie z brzuszkiem

Jola Mróz - zdjęcie z brzuszkiem

Jola Mróz jest w ciąży, o czym poinformowała swoich fanów w środowy wieczór. Dzień udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, jak się czuje, a także pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem.

Jola Mróz była gwiazdą ósmego sezonu hitu MTV — Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Niemal przez cały program robiła co mogła, by zapaść w pamięci widzów. Po części to się udało, zgromadziła wokół siebie wierne grono fanów, które pomimo upływu czasu, obserwuje jej działalność w social mediach.

Jola Mróz jest w ciąży. Jak się czuje?

Mróz w środowy wieczór podzieliła się szczęśliwą wiadomością. W opisie najnowszego zdjęcia, na którym pozuje w samej bieliźnie zdradziła, że zostanie mamą. Jak wynika ze słów celebrytki, ojciec dziecka nie poczuwa się do odpowiedzialności, przez co czeka ją samotne macierzyństwo:

Chce się z wami pochwalić bardzo radosna dla mnie nowina … zostanę mama ! Tak ja tez nie mogłam od początku w to uwierzyć sytuacja zmieniła cały mój świat który nie był zupełnie na to gotowy i zawsze oddalał takie myśli na dalszy plan… Zostanę mama ale nie byle jaka to bardzo ważne… samotna (zachowano pisownię oryginalną) – podkreślała we wpisie.

Na szczęście gwiazda może liczyć na wsparcie fanów, którzy w komentarzach dodawali jej otuchy i pisali, że sobie poradzi. Celebrytka podziękowała za ich miłe słowa, obiecując, że wszystkie przeczyta.

Jola Mróz podziękowała fanom

Jola Mróz podziękowała fanom

W czwartek Mróz udzieliła pierwszego wywiadu w czasie ciąży. W rozmowie z Plotkem opowiedziała o tym, jak czuje się w błogosławionym stanie. Wyjawiła, że najgorszy trymestr już powoli mija:

Wspaniale się czuję, najgorszy pierwszy trymestr już mija – a z nim mdłości i złe samopoczucie. Teraz naprawdę czuje się prawdziwą kobietą – mówiła Mróz.

Z jej słów wynika, że zostanie mamą na przełomie września i października. Nie zdziwi więc fakt, że przyszła mama, która jest w okolicach trzeciego miesiąca ciąży, ma już sporych rozmiarów brzuszek. Niedawno swoimi krągłościami pochwaliła się na Instagramie i oczarowała fanów.

Wam też się podoba?

Zobacz także: Lewandowska w ósmym miesiącu ciąży wyciska siódme poty na siłowni. Dumnie pręży zaokrąglony brzuszek [WIDEO]


Jola Mróz w ciąży. Zdjęcia z brzuszkiem

Jola Mróz w ciąży. Zdjęcia z brzuszkiem

Jola Mróz podziękowała fanom

Jola Mróz podziękowała fanom

Jola Mróz z Warsaw Shore jest w ciąży

Jola Mróz z Warsaw Shore jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×