Całowanie się z Angeliną Jolie nie jest takie łatwe. Johnny Depp zdradził, jakie ma wymagania

Angelina Jolie, Johnny Depp

Angelina Jolie, Johnny Depp

Johnny Depp zdradził sekrety z pracy na planie z Angeliną Jolie. Dokładniej chodzi o sceny pocałunków. Okazuje się, że to wcale nie takie proste, a ona ma swoje wymagania. Jakie?

Zadaniem aktora jest ożywienie iluzji, oszukanie widzów po drugiej stronie ekranu, aby uwierzyli w oglądaną fikcję. Być może najważniejszym czasem filmu, w którym fantazja ożywa, są interakcje między postaciami, które mają być zakochane.

Nic tak nie psuje dobrej romantycznej sceny, jak zła chemia między odtwórcami wcielającymi się w bohaterów. Dobry aktor będzie w stanie ożywić miłość, nawet jeśli jest to uczucie wykreowane wyłącznie na ekranie. Oczywiście niektórzy traktują swoje romantyczne role trochę zbyt poważnie i ostatecznie zakochują się w swoim towarzyszu z planu także w prawdziwym życiu.

Wydaje się mało prawdopodobne, aby takie iskry mogły przelecieć między Angeliną Jolie i Johnnym Deppem. Zwłaszcza po tym, co zdradził aktor na temat współpracy z koleżanką po fachu.

Johnny Depp o całowaniu się z Angeliną Jolie. Nie było łatwo

Jolie to ceniona aktorka, mająca wiele ról w swojej filmografii. Od filmów akcji, takich jak Lara Croft: Tomb Raider, aż po rozdzierające serce biografie, takie jak Gia. Angelina potrafi ożywić całą gamę emocji na dużym ekranie.

Nie mniejsze doświadczenie i renomę w Hollywood ma Johnny Depp. Mimo że w jego dorobku znalazło się wiele kreacji dziwaków, począwszy od słynnego Jacka Sparrowa z Piratów z Karaibów, przez Williego Wonkę z Charliego i Fabryki Czekolady, aż po Edwarda Nożycorękiego. To jednak zaledwie mały ułamek jego możliwości aktorskich. Ma na swoim koncie role romantyczne, jak choćby tę w Czekoladzie z Juliette Binoche.

Z Angeliną nie spotykał się często, ale zagrali razem w 2010 roku w thrillerze romantycznym Turysta. Depp gra Franka, Amerykanina odwiedzającego Włochy. Spotyka Elise (Jolie), która wybiera go jako przynętę, aby pomóc jej uniknąć policji i niebezpiecznych gangsterów. Rezultatem jest szalona pełna napięcia akcja i ekscytujący romans.

To właśnie podczas kręcenia tej produkcji Johnny przekonał się, że nie tak łatwo całuje się Angelinę Jolie. Okazuje się, że aktorka nalegała, aby Depp przepłukiwał usta płynem przed scenami pocałunków, a nawet oferowała mu swoje ulubione miętówki.

Nie mogłem niczego jeść i pić poza wodą na dwie godziny przed kręceniem sceny – wyznał po latach.

W zasadzie Angelinę można też trochę zrozumieć – aktor jest nałogowym palaczem i może najzwyczajniej w świecie miał nieświeży oddech.


Johnny Deep całuje się z Angeliną Jolie

Johnny Deep całuje się z Angeliną Jolie

Johnny Deep całuje się z Angeliną Jolie

Johnny Deep całuje się z Angeliną Jolie

Angelina Jolie i Johnny Deep

Angelina Jolie i Johnny Deep

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×