John Travolta rozrywającym serce wpisem pożegnał Olivię Newton-John. Na tę samą chorobę zmarła ukochana żona aktora

John Travolta pożegnał Olivię Newton-John

John Travolta pożegnał Olivię Newton-John

Olivia Newton-John nie żyje. Gwiazdę musicalu Grease we wzruszający sposób pożegnał John Travolta, który zagrał z nią w kultowej produkcji.

Olivia Newton-John zmarła w poniedziałek po ponad 30 latach walki z rakiem piersi. Miała 73 lata. Aktorka i wokalistka kilka razy wygrywała z nowotworem, ale podstępna choroba wracała. Właśnie zmagała się z kolejnym nawrotem. Tym razem przeciwnik okazał się silniejszy.

Dziś rano zmarła spokojnie na swoim ranczu w południowej Kalifornii, w otoczeniu rodziny i przyjaciół – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na jej social mediach w poniedziałek.

Olivia Newton-John nie żyje. John Travolta oddaje wzruszający hołd

Nie było tajemnicą, że Olivia Newton-John prywatnie przyjaźniła się z Johnem Travolta i jego żoną Kelly Preston, która także przegrała walkę z nowotworem w 2020 roku. Newton-John nie ukrywała wówczas, że ta śmierć zmotywowała ją do zintensyfikowania działań na rzecz walki z tą podstępną chorobą. Zajmowała się między innymi promowanie leczniczej marihuany, którą nawet uprawiał jej mąż na ich farmie.

Kiedy wieści o jej śmierci obiegły media, wzruszające pożegnanie znalazło się także na profilu Johna Travolty.

Moja najdroższa Olivio, uczyniłaś całe nasze życie o wiele lepszym. Twój wpływ był niesamowity. Tak bardzo cię kocham. Do zobaczenia i znów będziemy razem. Twój od pierwszej chwili, gdy cię zobaczyłem i na zawsze!
Twój Danny, twój John!

Travolta i Newton-John wystąpili w Grease, to były ich najbardziej kultowe role filmowe. Zagrali Danny’ego Zuko i Sandy Olsson. Musical z 1978 roku, wyreżyserowany przez Randala Kleisera, stał się kulturowym fenomenem. Singiel Hopeless Devoted to You w wykonaniu Newton-John był nominowany do Oscara.

Po wydaniu Grease Travolta i Newton-John pozostali przyjaciółmi na całe życie. Często spotykali się ponownie, aby uczcić film. Podczas 40. rocznicy produkcji w 2018 roku odtworzyli na czerwonym dywanie swoje słynne choreografie.

Fani nie ukrywają żalu. Pod postem nie brakuje słów współczucia.


John Travolta pożegnał Olivię Newton-John

John Travolta pożegnał Olivię Newton-John

Olivia Newton-John i John Travolta po latach jak w filmie Greace

Olivia Newton-John i John Travolta po latach jak w filmie Greace

Olivia Newton-John i John Travolta w filmie Greace

Olivia Newton-John i John Travolta w filmie Greace

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×