Szukaj

Najpierw pobrali się w tajemnicy, a teraz właśnie zostali rodzicami! Tak wygląda ich śliczny syn

John Stamos został ojcem

John Stamos został ojcem

Johna Stamosa doskonale znają fani takich produkcji jak Moje wielkie greckie wesele, Przyjaciele czy Pełna chata. Amerykański aktor greckiego pochodzenia, w ostatnich latach rzadziej gości na ekranach telewizorów, częściej za to możemy podziwiać go na hollywoodzkich czerwonych dywanach, na których często towarzyszy mu jego druga żona, Caitlin McHugh.

Para pobrała się dwa miesiące temu w tajemnicy. O ceremonii wiedzieli tylko najbliżsi rodzina i przyjaciele. Zupełnie inaczej było z ciążą Caitlin – dumny przyszły tata wielokrotnie chwalił się błogosławionym stanem ukochanej, z dumą ściskał jej zaokrąglony ciążowy brzuszek w styczniu, na rozdaniu SAG Awards.

Stamos i McHugh w końcu spełnili swoje marzenie o posiadaniu dziecka. 55-letni John poinformował dzisiaj internautów na swoim profilu na Instagramie, że został ojcem. Na świat przyszedł chłopiec, który otrzymał imię po ojcu aktora – Billy:

Od teraz najlepszą częścią mnie na zawsze będą moja żona i mój syn. Witaj Billy Stamos – napisał przystojny gwiazdor.

Gdy John dowiedział się, że zostanie ojcem, opublikował swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozował z ojcem:

Na pewno nie będę tak wspaniałym ojcem jakim był mój, ale obiecuje, że dam z siebie to, co najlepsze.

Gratulujemy i witamy na świecie.

Kolejny para wzięła cichy ślub! Znany łamacz kobiecych serc wreszcie został usidlony! Wyhaczyła go młodsza o 21 lat aktorka!

Gwiazdor „Przyjaciół” wrzucił do sieci swoje nagie foto spod prysznica! Zdjęcie w punkt! Towarzyszy mu przełomowe wyznanie

Zaręczyny jak z bajki! 54-letni John Stamos poprosił o rękę młodziutką aktorkę!


Czy widziałeś/aś film “Moje wielkie greckie wesele”?

×