NewsySkadnal na meczu tenisistek! Prawdziwy popis chamstwa: "Ty pierdo***a dzi**o"

Skadnal na meczu tenisistek! Prawdziwy popis chamstwa: "Ty pierdo***a dzi**o"

Sorany Cirstei i Joahnna Conta
Marta P.
22.04.2017 23:13, aktualizacja: 23.04.2017 15:35

Podczas meczu tenisowego Pucharu Federacji doszło do skandalicznego wydarzenia. W spotkaniu Rumunek z Brytyjkami trzeba było zrobić przerwę, ponieważ brytyjska tenisistka Johanna Konta zeszła z kortu ze łzami w oczach.

Powodem złego samopoczucia tenisistki były wyzwiska wycelowane pod jej adresem od kapitana rumuńskiej reprezentacji. Podczas trwania meczu Sorany Cirstei z Kontą, selekcjoner Rumunek, Ilie Nastase (słynny były tenisista, który w atmosferze skandalu zawsze lubił koncentrować swoją uwagę) zaprezentował najwyższy kunszt braku kultury i wulgarnego sposobu bycia.

Kiedy Cirstei objęła prowadzenie 3:1, a sędzia poprosił kibiców o doping, Nastase zareagował:

To nie opera. Masz jakiś pierd***ny problem? - "zapytał" sędziego

Ale to nie wszystko... Ilie, choć został usunięty z kortu, schodząc z niego, w bardzo paskudny sposób obraził Konty:

Ty pierdo***a dzi**o - usłyszała Brytyjka

Johanna była zszokowna i zdegustowana. Po policzkach poleciały jej łzy, a sędzia musiał wstrzymać grę. Po dłużej przerwie tenisistka wróciła na kort i zdeklasowała swoją rywalkę - wygrała pięć gemów z rzędu.