Wpadka najgorsza z możliwych. Joe Biden zachował się nieobyczajnie przy Camilli. Nie mogła przestać o tym mówić

Joe Biden, księżna Camilla

Joe Biden, księżna Camilla

Joe Biden spotkał się z księżną Camillą na szczycie klimatycznym COP26. Prezydent USA zachował się w jej towarzystwie nieobyczajnie. Co takiego zrobił?

Joe Biden odniósł spektakularne zwycięstwo podczas ostatnich wyborów prezydenckich w USA. Na początku tego roku został zaprzysiężony na prezydenta Stanów Zjednoczonych, jednak nie świętował tego tak hucznie, jak jego poprzednicy. Wszystkie plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, która od kilku miesięcy zbiera swoje żniwo na całym świecie. Prezydent elekt skierował apel do Amerykanów, w którym poprosił, by nie przybywali tego dnia do Waszyngtonu. Z dala od ciekawskich oczu z prezydenturą pożegnał się natomiast Donald Trump, który nie ukrywał swojego niezadowolenia z wyboru rodaków.

Po kilku miesiącach od tego wydarzenia Joe Biden w towarzystwie swojej małżonki wybrał się w pierwszą oficjalną wizytę dyplomatyczną. Podczas niej para odwiedziła w zamku Windsor Królową Elżbietę II. Podczas tego spotkania zaliczył niefortunną wpadkę, jednak jest ona niczym w porównaniu do tego, jak zachował się w towarzystwie żony księcia Karola kilka tygodni później.

Joe Biden zachował się nieobyczajnie w towarzystwie księżnej Camilli

Do kolejnego spotkania prezydenta Stanów Zjednoczonych z członkami rodziny królewskiej doszło już pod koniec października. Wówczas rozpoczął się szczyt klimatyczny COP26 w Glasgow, który trwa dwa tygodnie. W tym czasie światowi liderzy dyskutują na temat rozwiązań, które w przyszłości mogą mieć realny wpływ na poprawę klimatu.

Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć księcia Karola i jego małżonki. 7 listopada spotkali się z Bidenem i z pewnością ten moment na długo zapadnie w pamięci księżnej Camilli. Jak donosi Daily Mail, przedstawiciel USA miał puścić w jej towarzystwie bąka. Sytuacja ta wprawiła ją w osłupienie. Zaaferowana zajściem już do końca tego dnia opowiadała wszystkim, jak zachował się Joe.

Był to głośny, długi i wręcz niemożliwy do zignorowania bąk. Camilla nie mogła przestać o tym mówić – zdradziło źródło tabloidu.

Zdarzenie to na tyle rozbawiło użytkowników Twittera, że stworzyli oni tag #Fartgate. W maju ubiegłego roku również miał dopuścić się podobnego zachowania, z tym że w trakcie rozmowy online z Tomem Wolfem, gubernatorem Pensylwanii. Poniżej możecie obejrzeć fragment, na którym zarejestrowano podejrzany odgłos.

Jak widać, każdemu może przydarzyć się tak osobliwa wpadka.


Joe Biden

Joe Biden

Joe Biden, Jill Biden z wizytą u Królowej Elżbiety II

Joe Biden, Jill Biden z wizytą u Królowej Elżbiety II

Joe Biden, Jill Biden z wizytą u Królowej Elżbiety II

Joe Biden, Jill Biden z wizytą u Królowej Elżbiety II

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×