Szukaj

Joaquin Phoenix zostanie ojcem! Rooney Mara jest w ciąży. Paparazzi sfotografowali jej ciążowe krągłości

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix zostanie ojcem! Rooney Mara jest w ciąży. Amerykańskie tabloidy obiegło zdjęcie aktorki z zaokrąglonym brzuszkiem. Który to miesiąc?

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostaną rodzicami. Jak donoszą amerykańskie tabloidy, para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Obydwoje odmawiają komentarza w tej sprawie, jednak paparazzi przyłapali ostatnio Marę w luźnym ubraniu, które mogłoby sprytnie ukryć ciążowe krągłości.

Według redaktorów serwisu Page Six narzeczona Phoenixa jest już w 6 miesiącu ciąży. Para obecnie przebywa w swoim domu w Los Angeles, gdzie wspólnie spędzają kwarantannę.

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostaną rodzicami

Doniesienia o ciąży aktorki pojawiły się po tym, jak paparazzi przyłapali ją ubraną w bardzo luźne dresy, które skutecznie maskowały zaokrągloną sylwetkę. 10 maja gwiazda postanowiła odwiedzić swoją siostrę Kate, która tego dnia obchodziła swój pierwszy dzień matki. Panie spotkały się tuż przed domem, a Rooney wręczyła siostrze bukiet kwiatów. Uwagę paparazzi zwrócił jednak strój narzeczonej filmowego Jokera.

Rooney Mara w ciąży

Rooney Mara w ciąży

Kate Mara również jest doskonale znaną aktorką. Gwiazda występowała w pierwszym sezonie House of Cards oraz Fantastycznej 4. Aktorka swoje pierwsze dziecko powitała na świecie w maju zeszłego roku. Jak dotąd nie zdradziła imienia swojej córeczki, której ojcem jest Jamie Bell.

Amerykańscy fotoreporterzy są wyczuleni na punkcie obszernych strojów gwiazd. Wiele razy bowiem sprawdziło się to, że pod wielkimi bluzami i szerokimi spodniami ukryte były ciążowe krągłości.

Rooney Mara i Jocquine Phoenix: jak się poznali? 

Joaquine i Rooney poznali się na planie filmu Her. Uczucie pojawiło się jednak podczas ich kolejnego wspólnego projektu. Na planie filmu Maria Magdalena, obydwoje poczuli do siebie coś więcej. Laureat Oscara przyznał, że kiedy się po raz pierwszy spotkali, myślał, że Rooney nie jest nim kompletnie zainteresowana, a wręcz przeciwnie, że nie darzy go nawet koleżeńską sympatią. W wywiadzie dla Vanity Fair powiedział:

Jest jedyną dziewczyną, jaką kiedykolwiek wyszukałem w internecie – mówi o swojej narzeczonej Phoenix.

Czy podejrzenia amerykańskich tabloidów się sprawdzą? Dowiemy się zapewne już za kilka miesięcy.


Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×