Szukaj

Joanna Trzepiecińska i jej synowie. Jeden ma po mamie włosy, drugi oczy!

Joanna Trzepiecińska

Joanna Trzepiecińska

Joanna Trzepiecińska to znana i lubiana aktorka. Swoimi rolami, głównie komediowymi zachwycała publiczność. Teraz zachwyciła także synami.

Joanna Trzepiecińska jest nie tylko popularną aktorką teatralną i filmową, ale znamy ją także jako piosenkarkę. Z muzyką od dziecka było jej po drodze, bo przed studiami w warszawskiej Akademii Teatralnej zdobyła dyplomy podstawowej szkoły muzycznej w klasie fortepianu i średniej w klasie fletu. Jej aktorski debiut to serial Rzeka kłamstwa z 1987 roku. Szybko nadeszły też propozycje filmowe. Joannę Trzepiecińską mogliśmy podziwiać w takich kinowych hitach jak Stan strachu, Obywatel świata, czy Papierowe małżeństwo. Uwielbienie widzów przyniosła jej rola Alutki w polsatowskim serialu Rodzina zastępcza.

Mimo wielu sukcesów zawsze skromna, przyjazna i nieepatująca swoim życiem prywatnym, jednak trafiła na pierwsze strony bulwarówek. Stało się za sprawą rozwodu z Januszem Andermanem, ojcem jej dwóch synów – 19-letniego Wiktora i dwa lata młodszego Karola. Małżeństwa rozpadło się 11 lat temu. Podobno pisarz nie był w stanie sprostać wyzwaniom prozy rodzinnego życia. Media długo miały pożywkę z powodu trudnej sądowej walki o majątek, jaką urządził pisarz.

Wyszłam za niego z wielkiej miłości i miałam poczucie, że byłam kochana. Przeżyłam wiele pasjonujących lat ze świadomością, że mam obok siebie niezwykle interesującego człowieka. Nigdy się z nim nie nudziłam – mówiła w wywiadach.

Od rozwodu samotnie opiekowała się synami, dzieląc obowiązki rodzinne i domowe z wymaganiami kariery i zawodu. Sądząc po zdjęciach obu synów, poradziła sobie z tym śpiewająco. Kiedy w połowie czerwca zamieściła zdjęcie z urodzin młodszego z synów – Karola, uwadze internautów nie uszło podobieństwo mamy i syna. Zwłaszcza włosy wydają się identyczne.

Joanna Trzepiecińska z synem Karolem

Joanna Trzepiecińska z synem Karolem

Ostatniej niedzieli z kolei Joanna Trzepiecińska spełniła obywatelski obowiązek, udając się do Komisji Wyborczej. Ale nie sama. Tym razem towarzyszył jej starszy syn, Wiktor. I tu pierwsze, co się rzuca, nomen omen, w oczy – to też podobieństwo, ale właśnie oczu Joanny i Wiktora.

Oczy Mamy… Bezcenne! – skomentowała jedna z internautek na Facebooku.

To zdaje się pierwsze głosowanie Wiktora w życiu, więc wsparcie mamy na pewno się przydało.


Joanna Trzepiecińska z synem Wiktorem

Joanna Trzepiecińska z synem Wiktorem

Joanna Trzepiecińska z synem Wiktorem

Joanna Trzepiecińska z synem Wiktorem

Joanna Trzepiecińska

Joanna Trzepiecińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×