Szukaj

Joanna Racewicz zgniotła złośliwą internautkę. Zarzuciła gwieździe, że ma „twarz manekina”

Twarz Joanna Racewicz przeszła niesamowitą metamorfozę. Dziennikarka nigdy nie ukrywała, że korzysta z pomocy medycyny estetycznej. A kiedy jest za poprawianie urody atakowana na portalach społecznościowych potrafi  dyplomatycznie i z klasą odpowiedzieć internautom. 
Joanna Racewicz ripostuje internautkę

Joanna Racewicz ripostuje internautkę

Joanna Racewicz korzysta z zabiegów medycyny estetycznej by wyglądać młodo i świeżo. Nie ukrywa tego. Dlatego na jej Instagramie mogliśmy zobaczyć np. jak dziennikarka  korzysta z dobrodziejstw medycznych, które spowalniają proces starzenia się skóry.  Nie ukrywa tego, bo według niej nie jest niczym nadzwyczajnym, że kobieta w pewnym wieku usuwa na twarzy zmarszczki.

Za co krytykowana jest Joanna Racewicz?

Dziennikarka na swoim Instagramie lubi dzielić się swoimi przemyśleniami i sentencjami. Kilka dni temu napisała:

Wszystko dzieje się w swoim czasie. Gdy jesteś gotowy, gotowa – przychodzi twoje dzisiaj. Przeszłość zostaje za plecami. Przyszłość jest za horyzontem. Jest tylko tu i teraz. I smakuje, jak dawno zapomniany budyń czekoladowy, który robiła ci babcia, gdy wracałaś ze szkoły i od progu mówiłaś: „mam ochotę na coś pysznego”. I mrużyłaś oczy. Wiele bym dała, żeby tam wrócić. Ale wiele też kosztowało, by być, gdzie jestem. Dziękuję za każdą chwilę. I za wszystkie minione drogi. Taka myśl wśród pięknych rzeczy, które swoje już przejechały…

View this post on Instagram

Wszystko dzieje się w swoim czasie. Gdy jesteś gotowy, gotowa – przychodzi twoje dzisiaj. Przeszłość zostaje za plecami. Przyszłość jest za horyzontem. Jest tylko tu i teraz. I smakuje, jak dawno zapomniany budyń czekoladowy, który robiła ci babcia, gdy wracałaś ze szkoły i od progu mówiłaś: „mam ochotę na coś pysznego”. I mrużyłaś oczy. Wiele bym dała, żeby tam wrócić. Ale wiele też kosztowało, by być, gdzie jestem. Dziękuję za każdą chwilę. I za wszystkie minione drogi. Taka myśl wśród pięknych rzeczy, które swoje już przejechały… ❤️ #kocham #dziekuje #przepraszam #poprosze #tocowzyciunajwazniejsze #waszaJ #joannaracewicz @stacjaklasyki #art #wernisaz @twardowskaorlos @arteoptima #evening @bartfraczek #klimtinspired #grateful

A post shared by Joanna Racewicz (@joannaracewicz) on

Followersi lubią mądrości i sentencje pani Joanny. Dziennikarska zawsze dostaje sporo bardzo pozytywnych komentarzy. I wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że niektórzy internauci skupili się także na zdjęciach dodanych przez dziennikarkę.

Twarz manekina – napisała jedna z internautek kryjąca się pod pseudonimem eweevi.

Długo nie trzeba było czekać na ripostę Racewicz.

Droga pani Ewo (Ewo?) widzę, że najważniejsze jeszcze przed Panią – zgoda na innych i samą siebie, radość z obcowania z drugim człowiekiem i wielka myśl: „wszystko, czego pragnę dla siebie – pragnę dla innych”. Będę na Panią czekać tu, gdzie jestem. Proszę się nie spieszyć. Przyjdzie czas. W stosownej chwili. Trzymam kciuki i życzę dużo dobra  – owpdoedziała z klasą Joanna Racewicz.

Dziennikarka zupełnie nie rozumie takich emocji dotyczących jej wyglądu. Sama ma głębokie przekonanie, że dbanie o siebie jest absolutnie naturalne tak jak dbanie o włosy, o paznokcie, czy o zęby.

Zobacz: Ten dekolt! Ta talia! Joanna Racewicz ma figurę, jakiej mogą pozazdrościć jej młodsze o 20 lat gwiazdy


Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz na 7. urodzinach Fundacji Wiewiórki Julii

Joanna Racewicz na 7. urodzinach Fundacji Wiewiórki Julii

Joanna Racewicz - Róże Gali 2019

Joanna Racewicz - Róże Gali 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×