Joanna Racewicz w szokujących słowach opisuje okrutny proceder, do którego zmusiło ją państwo. „Trumna wróciła na powierzchnię”

Joanna Racewicz wspomina zmarłego mężą

Joanna Racewicz wspomina zmarłego mężą

Joanna Racewicz komentuje ekshumację zwłok męża

Joanna Racewicz w kwietniu przeżywa prawdziwe piekło na ziemi. 10 kwietnia obchodziła ósmą rocznicę tragicznej śmierci ukochanego męża, a 26 kwietnia znów musiała stanąć twarzą w twarz z trumną, w której spoczywa Paweł Janeczek. Wszystko przez bezlitosny przymus ekshumacji zwłok, który został jej narzucony mimo sprzeciwu.

Racewicz nie raz i nie dwa mówiła, że nie zgadza się na bezczeszczenie zwłok męża, że nie chce znów wracać do dnia, w którym musiała go pochować. Trudne chwile przeżywał również jej syn, na którym utrata ukochanego ojca odbiła się bardzo mocno. Wzburzona dziennikarka na swoim profilu w social mediach skomentowała bezduszność rządu:

Kończy się dzień. 26.04.2018. Najdłuższy w moim życiu. Dzień, który zaczął się o świcie pod brzozą w alei K2. Ci, co wiedzą, to wiedzą. Po ośmiu latach czas zatoczył koło. Trumna wróciła na powierzchnię. Upiorny przymus, wobec którego byłam bezsilna. Koszmar opowiedzenia o tym Dziecku tak, żeby spróbowało udźwignąć i po to, żeby nie dowiedziało się od kogoś obcego.. Strach w Jego oczach. Nie znajduję słów, żeby opisać to, co się stało. Co się stało w imię decyzji, której okrucieństwa nie rozumiem. Może kiedyś będę umieć to nazwać. Opisać. Dziś nie. Proszę o uszanowanie tego miejsca i tego czasu.

Nie ma żadnych wątpliwości: ten podły proceder, przez który musiała przejść wraz z małym synem jest czymś niewybaczalnym. Rodziny nie wyrażały na to zgody, a państwo i tak zrobiło swoje – myślicie, że pogoń za prawdą, która umyka nam od ośmiu lat jest warta fundowania wciąż pogrążonym w żałobie bliskim takich emocji?

Wstrząsające słowa Joanny Racewicz o tragedii w Smoleńsku. „Jestem wdową gorszego sortu”. Ostro skrytykowała też pomysł ekshumacji zwłok i zdradziła szokujące kulisy wypadku

Prezydent Andrzej Duda wykazał się wielkim sercem! We wzruszający sposób uczcił śmierć męża Joanny Racewicz! „Jest pan jedynym człowiekiem…” [WIDEO]

Joanna Racewicz podzieliła się łamiącym serca zdjęciem. W poruszających słowach wspomina tragicznie zmarłego męża. „Żegnaj kochany”


Paweł Janeczek z synem Igorem

Paweł Janeczek z synem Igorem

Paweł Janeczek zginął w katastrofie smoleńskiej

Paweł Janeczek zginął w katastrofie smoleńskiej

Joanna Racewicz wspomina Pawła Janeczka

Joanna Racewicz wspomina Pawła Janeczka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×