Szukaj

Joanna Racewicz w nowej fryzurze zrobiła prawdziwą furorę. Odmłodzona i szczęśliwa wygląda jak bogini  

Joanna Racewicz - nowa fryzura

Joanna Racewicz - nowa fryzura

Joanna Racewicz oddała się w ręce Leszka Czajki, artysty wśród fryzjerów, a prywatnie swojego przyjaciela. Metamorfozą podzieliła się na Instagramie. Jest efekt wow.

Leszek Czajka to wierny przyjaciel Joanny Racewicz i jej fryzjer. Jest mistrzem w swoim fachu, osoby oddające się w jego ręce zawsze są zadowolone z efektów. To właśnie on czesał ją w dniu ślubu z ukochanym Pawłem Janeczkiem. Wspierał ją w najcięższych chwilach po stracie męża. Mówią o sobie, że są rodziną i znają się już szmat czasu.

Dzisiaj po raz kolejny Joanna oddała się w ręce mistrza, a efektami metamorfozy podzieliła się w sieci.

Joanna Racewicz: nowa fryzura

Podczas kwarantanny, Joasia, ku rozpaczy przyjaciela, sama zajmowała się swoimi włosami, a na zarzuty internautów, że korzysta z usług Leszka Czajki, a podziemie fryzjerskie kwitnie, zareagowała bardzo konkretnym wpisem.

Leszek Czajka jest przede wszystkim moim Przyjacielem, przez wielkie „P”, od 20 lat, a nie „fryzjerem” i — właśnie dlatego — nie przyszło mi do głowy proszenie Go o cokolwiek w sprawie moich włosów. Poza tym — pierwszy w Polsce zamknął salon. Dla swojego i Klientek dobra. Acha, odrosty farbuję sama. Zgoda — ku rozpaczy Leszka, ale chwilowo nie ma innej rady.

Kiedy już wszystko powoli wraca do normy i można udać się do fryzjera, Joasia z lubością oddaje się w ręce profesjonalisty. Jakiś czas temu zdradziła, że zapuszcza włosy i słowa dotrzymała. Leszek Czajka skrócił jej włosy minimalnie i odświeżył kolor – ale efekt jest taki, że wow. Racewicz wygląda przynajmniej o dekadę młodziej. Piękna z natury dziennikarka, prezentuje się fenomenalnie.

Zgadzają się z nami jej fani, którzy komplementują urodę i nową fryzurę gwiazdy.

  • Cudnie Pani wygląda, super.
  • Świetna fryzura.
  • Rewelacja, o 10 lat młodziej.
  • Super, piękna fryzura – piszą zachwyceni.

Leszek Czajka po raz kolejny udowodnił, że jest mistrzem, a Joanna Racewicz wygląda spektakularnie.


Joanna Racewicz - nowa fryzura

Joanna Racewicz - nowa fryzura

Joanna Racewicz - nowa fryzura

Joanna Racewicz - nowa fryzura

Joanna Racewicz - nowa fryzura

Joanna Racewicz - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×