Szukaj

Joanna Racewicz publicznie oddaje się czułościom. Internauci szybko zorientowali się, kto skradł jej serce

Joanna Racewicz po śmierci męża długo nie mogła się pozbierać. Samotnie wychowywała synka, a romanse nawet nie chodziły jej po głowie! Teraz to się zmieniło.
Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz w katastrofie smoleńskiej straciła ukochanego męża. Paweł Janeczek był Porucznikiem Biura Ochrony Rządu i to on odpowiadał za bezpieczeństwo najważniejszej głowy w kraju. Po jego śmierci dziennikarka nie kryła rozpaczy. Ból rozrywał jej serce. Mąż zawsze był, jest i będzie dla niej najważniejszy.

Zobacz: Joanna Racewicz nie kryje oburzenia po zwolnieniu Moniki Zamachowskiej z TVP. W dwóch zdaniach podsumowała decyzję stacji [WIDEO]

Z okazji Dnia Wszystkich Świętych Joanna umieściła wzruszający wpis, w którym wspomina ukochanego. Na końcu napisała:

Dziękuję za przeszłość. I otwieram kolejne drzwi. – czy to znaczy, że jest już gotowa na nową miłość?

Więcej tutaj: Joanna Racewicz oddała hołd tragicznie zmarłemu mężowi. Mamy zmiażdżone serca

Joanna Racewicz umieściła w sieci właśnie kolejną relację, która dla jej fanów może być wyjątkowo zaskakująca! Na nagraniu dziennikarka całuje się bowiem z tajemniczym mężczyzną! Kto nim jest?

Leszek Czajka to wierny przyjaciel Joasi i jej fryzjer! To właśnie on czesał ją w dniu ślubu z Pawłem Janeczkiem. To także on wspierał ją w najcięższych chwilach po stracie ukochanego męża. Czyżby narodziło się między nimi uczucie? A może to tylko niewinny, przyjacielski buziaczek?

Ten romantyczny całus wygląda dość poważnie i możliwe, że to właśnie przyjaciel skradł serce Joasi. Z fryzjerskich umiejętności Leszka korzystają liczne gwiazdy. Żadna inna jednak nie może liczyć na tyle czułych słów i pieszczot.

Co prawda na zdjęciu widnieje podpis #przyjaciel, ale nie od dziś wiadomo, że od przyjaźni damsko-męskiej do miłości jest naprawdę blisko.

Sprawdź: Joanna Racewicz dosadnie skomentowała swój nowy romans Tabloidom pójdzie w pięty

Joanna Racewicz i Leszek Czajka

Joanna Racewicz i Leszek Czajka


Joanna Racewicz i Leszek Czajka

Joanna Racewicz i Leszek Czajka

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz - Róże Gali 2019

Joanna Racewicz - Róże Gali 2019

×