Szukaj

Joanna Racewicz publicznie oddaje się czułościom. Internauci szybko zorientowali się, kto skradł jej serce

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz po śmierci męża długo nie mogła się pozbierać. Samotnie wychowywała synka, a romanse nawet nie chodziły jej po głowie! Teraz to się zmieniło.

Joanna Racewicz w katastrofie smoleńskiej straciła ukochanego męża. Paweł Janeczek był Porucznikiem Biura Ochrony Rządu i to on odpowiadał za bezpieczeństwo najważniejszej głowy w kraju. Po jego śmierci dziennikarka nie kryła rozpaczy. Ból rozrywał jej serce. Mąż zawsze był, jest i będzie dla niej najważniejszy.

Zobacz: Joanna Racewicz nie kryje oburzenia po zwolnieniu Moniki Zamachowskiej z TVP. W dwóch zdaniach podsumowała decyzję stacji [WIDEO]

Z okazji Dnia Wszystkich Świętych Joanna umieściła wzruszający wpis, w którym wspomina ukochanego. Na końcu napisała:

Dziękuję za przeszłość. I otwieram kolejne drzwi. – czy to znaczy, że jest już gotowa na nową miłość?

Więcej tutaj: Joanna Racewicz oddała hołd tragicznie zmarłemu mężowi. Mamy zmiażdżone serca

Joanna Racewicz umieściła w sieci właśnie kolejną relację, która dla jej fanów może być wyjątkowo zaskakująca! Na nagraniu dziennikarka całuje się bowiem z tajemniczym mężczyzną! Kto nim jest?

Leszek Czajka to wierny przyjaciel Joasi i jej fryzjer! To właśnie on czesał ją w dniu ślubu z Pawłem Janeczkiem. To także on wspierał ją w najcięższych chwilach po stracie ukochanego męża. Czyżby narodziło się między nimi uczucie? A może to tylko niewinny, przyjacielski buziaczek?

Ten romantyczny całus wygląda dość poważnie i możliwe, że to właśnie przyjaciel skradł serce Joasi. Z fryzjerskich umiejętności Leszka korzystają liczne gwiazdy. Żadna inna jednak nie może liczyć na tyle czułych słów i pieszczot.

Co prawda na zdjęciu widnieje podpis #przyjaciel, ale nie od dziś wiadomo, że od przyjaźni damsko-męskiej do miłości jest naprawdę blisko.

Sprawdź: Joanna Racewicz dosadnie skomentowała swój nowy romans Tabloidom pójdzie w pięty

Joanna Racewicz i Leszek Czajka

Joanna Racewicz i Leszek Czajka


Joanna Racewicz i Leszek Czajka

Joanna Racewicz i Leszek Czajka

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz - Róże Gali 2019

Joanna Racewicz - Róże Gali 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×