Joanna Racewicz we wzruszających słowach wspomina zmarłego męża. Pokazała jego ostatnie zdjęcie z kabiny tupolewa

Joanna Racewicz wspomina zmarłego mężą

Joanna Racewicz wspomina zmarłego mężą

Joanna Racewicz straciła męża w katastrofie smoleńskiej

Joanna Racewicz jest wdową po zmarłym tragicznie Pawle Janeczku. Mąż prezenterki zginął w katastrofie rządowego samolotu w Smoleńsku w 2010 roku. Zaraz po śmierci małżonka, Joanna wycofała się z życia publicznego i postanowiła w spokoju przeżyć żałobę po stracie ukochanego. Z czasem Racewicz wróciła do pracy w telewizji, na początku unikała wielkich imprez i wizyt na salonach. Od 2016 roku jest jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie w TVP2.

Z okazji dnia Wszystkich Świętych, dziennikarka we wzruszających słowach uczcić pamięć zmarłego męża. Prezenterka udostępniła na Instagramie zdjęcie partnera, które pochodzi z kabiny Tupolewa, który rozbił się w lesie smoleńskim w Rosji.

Kolejny rok, jeszcze jeden znicz. Tyle ważnych słów, żal każdego, które nie zdażyło paść. Myślę. Tęsknię. Opowiadam o Tobie naszemu Synowi. Jesteś legendą, opowieścią, bajką na dobranoc. Tęsknię. Ale już nie chcę płakać. Chcę dziękować, że byłeś. I że wciąż mogę patrzeć w Twoje oczy – patrząc w oczy Igora. #pamiec #wspomnienia#janosik#dziekuje#dowidzeniadokiedys Zdjęcie z Tupilewa. Właśnie z tego. – czytamy pod udostępnionym zdjęciem.

Łączymy się w bólu…

Syn Joanny Racewicz zachował się jak prawdziwy bohater: “Już się nie wzruszaj mamusiu”. Dziennikarka pokazała chwytające za serce zdjęcia

Joanna Racewicz dostrzega w synu jej zmarłego tragicznie męża: “Inne samotne kobiety z dziećmi nie mają takiego szczęścia”

Joanna Racewicz sprzedaje mieszkanie. Cena? Robi wrażenie. Podobnie jak wystrój


Joanna Racewicz wspomina zmarłego męża

Joanna Racewicz wspomina zmarłego męża

Paweł Janeczek zginął w katastrofie smoleńskiej

Paweł Janeczek zginął w katastrofie smoleńskiej

Paweł Janeczek z synem Igorem

Paweł Janeczek z synem Igorem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×