Joanna Racewicz w dniu urodzin męża rozlicza 11 lat po katastrofie smoleńskiej. „Nie umiem wybaczyć ludziom, którzy…”

Zdjęcie (1) Joanna Racewicz w dniu urodzin męża rozlicza 11 lat po katastrofie smoleńskiej. „Nie umiem wybaczyć ludziom, którzy…”

[1/6] Joanna Racewicz - post z okazji urodzin męża

Zdjęcie (2) Joanna Racewicz w dniu urodzin męża rozlicza 11 lat po katastrofie smoleńskiej. „Nie umiem wybaczyć ludziom, którzy…”

[2/6] Joanna Racewicz oddała hołd Pawłowi Janeczkowi

Zdjęcie (3) Joanna Racewicz w dniu urodzin męża rozlicza 11 lat po katastrofie smoleńskiej. „Nie umiem wybaczyć ludziom, którzy…”

[3/6] Joanna Racewicz z synem u fryzjera

Zdjęcie (4) Joanna Racewicz w dniu urodzin męża rozlicza 11 lat po katastrofie smoleńskiej. „Nie umiem wybaczyć ludziom, którzy…”

[4/6] Joanna Racewicz wspomina męża

Zdjęcie (5) Joanna Racewicz w dniu urodzin męża rozlicza 11 lat po katastrofie smoleńskiej. „Nie umiem wybaczyć ludziom, którzy…”

[5/6] Joanna Racewicz - 10. rocznica śmierci Pawła Janeczka

Zdjęcie (6) Joanna Racewicz w dniu urodzin męża rozlicza 11 lat po katastrofie smoleńskiej. „Nie umiem wybaczyć ludziom, którzy…”

[6/6] Joanna Racewicz - 10. rocznica śmierci Pawła Janeczka

Komentarze

 • Koliber pisze:

  W nosie z waszą akceptacją, kiedy wy blokujecie prawdę, Racewicz nigdy nie byłą żoną Janeczka.

 • Koliber pisze:

  Żeby kobieta tak bajerowała o tym, że była mężatkom w dniu 10. 04. 2010r. pojąć nie mogę, widać prawda, dobro, piękno nie jest mocną jej stroną.

 • Koliber pisze:

  On nie był jej mężem a za sprawą magicznej mocy została na nią przemianowana, rząd Donaldina był
  tak sprawny. Przez jedną chwilę pomyślałem, że ona wyjawia kiedy ostatni raz widziała ojca swego dziecka, widać bardzo się pilnuje by nie puścić pary z ust.

 • Gość pisze:

  Teri- jesteś bezmózgiem?????Czytaj ze zrozumieniem.Mój kochany mąż zmarł nagle,młodo ,miesiąc po katastrofie smoleńskiej.Mój żal,tęsknota jest w moim sercu a nie na instagramach.Tyle w temacie.

 • Teri pisze:

  GOŚCIU … Gdybyś stracił kogoś którego kochałeś, który był cząstką Ciebie ,też byś to tak wspominał i tęsknił.

  • Gość pisze:

   Teri- jesteś bezmózgiem?????Czytaj ze zrozumieniem.Mój kochany mąż zmarł nagle,młodo ,miesiąc po katastrofie smoleńskiej.Mój żal,tęsknota jest w moim sercu a nie na instagramach.Tyle w temacie.

 • Gość pisze:

  Ona, jak Kaczyński i Macierewicz.Jedenaście lat i cały czas jadą na tej tragedii. W Smoleńsku zginęło 96 osób p.Joanno.Mój mąż zmarł młoda ,nagle miesiąc po katastrofie i zostałam sama.Nikogo moją tragedią nie bombarduję,przeżywam w sercu.Pani non stop,jest pani nudna i jest to już wkurzające,bo każdy ma swoje tragedie.Dostaliście ogromne środki do życia,my ludzie gdzie również są tragedie musimy sobie radzić bez wsparcia.Znałam i podziwiałam inną dzienikarkę Racewicz,Zmieniła się pani tak w wyglądzie jak i w osobowości.Szkoda.Czasem dużo pieniędzy robi wielką szkodę.

  • Gość pisze:

   Prawda ból nasz jest jednakowy gdy żegnamy na zawsze naszych mężów i kochane osoby.Nia mamy wsparcia ani psychologa ani finansowego!😪

 • Gość pisze:

  Oby Twoje słowa się spełniły i
  znaleźli szczęście wieczne.

×