Szukaj

Joanna Racewicz przerywa milczenie! Nareszcie skomentowała zwolnienie z TVP: „Ostatni turniej przegrany”

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz komentuje swoje zwolnienie z TVP

Popularna dziennikarka nareszcie przerwała milczenie i skomentowała swoje niespodziewane zwolnienie z TVP. I zrobiła to z wielką klasą! Post Joanny Racewicz na pewno też niejednego wzruszy.

Racewicz opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie swojego synka. Mały Igor jest ubrany w piżamę i leży na brzuchu na łóżku. Chłopiec wtula się w dość niezwykłą kołdrę, na której widnieje wizerunek Roberta Lewandowskiego. Nie ma wątpliwości, że chłopczyk jest wielkim fanem piłkarza.

Przy fotce Joanna Racewicz zamieściła opis, który czyta się z rosnącym wzruszeniem i sympatią dla byłej już gwiazdy TVP:

Mój Skarb. Wpatrzony w Mistrza – napisała Racewicz. – Ostatni turniej przegrany. Był żal, nos zwieszony do ziemi i łza zakręciła się w oku. A po chwili mądrość z serca małego Wojownika: „Nie da się wygrać tego, co przegrane. Chyba, że następny mecz zagrasz lepiej”. Synku, mój Aniele, Skarbie, Nauczycielu… Kto powiedział, że dorośli są przewodnikami dzieci? Jest dokładnie na odwrót.

W ten piękny sposób znana dziennikarka niewątpliwie chciała wytłumaczyć fanom sytuację w jakiej się znalazła. Opis Racewicz dowodzi, że jej spór z byłym pracodawcą był nie tylko trudny, ale wręcz nie było nadziei na jego pomyślne zakończenie. Równocześnie sposób w jaki Joanna skomentowała całą sytuację świadczy o tym, że patrzy ona w przyszłość z optymizmem.

Dlaczego Joanna Racewicz została zwolniona z TVP?

Przypomnijmy, że Joanna Racewicz została niespodziewanie zawieszona, a następnie zwolniona z TVP. Prowadzącej Pytanie na śniadanie zarzucano promowanie produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu oraz złamanie zasad etyki dziennikarskiej. Pretekstem do pozbycia się niepokornej dziennikarki był jej wpis w mediach społecznościowych. Racewicz pochwaliła się, że dzięki diecie dr Dąbrowskiej udało jej się zrzucić 10 kg. I ta informacja wystarczyła, żeby ją zwolnić.

Zobacz: Maciej Orłoś nie przebierając w słowach wyjawił co myśli o zawieszeniu Joanny Racewicz! “Pytanie jak kto z kim był umówiony” [WIDEO]

Zobacz: TVP komentuje zwolnienie Joanny Racewicz z “Pytania na śniadanie”. Oto oficjalny powód

Zobacz: “Pytanie na śniadanie” bez Joanny Racewicz?! Dziennikarka została ZAWIESZONA! Za co? Zarzuty są absurdalne


Syn Joanny Racewicz

Syn Joanny Racewicz

Joanna Racewicz z synem w górach

Joanna Racewicz z synem w górach

Joanna Racewicz – pokaz Łukasza Jemioła wiosna lato 2018

Joanna Racewicz – pokaz Łukasza Jemioła wiosna lato 2018

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Jak to ?! – przecież dokladnie tak samo schudła Szostak, trabiąca o tym na prawo i lewo! Zwolnić za coś takiego???!…

  • Gośćcx pisze:

    miec taka urode i sie zeszpecic naprawde czy ona w lustrze sie nie widzi

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×