Joanna Racewicz dosadnie skomentowała swój nowy romans! Tabloidom pójdzie w pięty

Joanna Racewicz zwolniona z TVP

Joanna Racewicz zwolniona z TVP

Joanna Racewicz dementuje plotki o romansie

Joanna Racewicz ostro zdementowała plotki o nowym romansie. W dosadnym wpisie powiedziała tabloidowi co o nim myśli. Zobaczcie jej oświadczenie!

Ostry komentarz Joanny Racewicz na temat plotek o romansie

Joanna Racewicz nie należy do gwiazd, które komentuje swoje życie prywatne w social mediach czy w wywiadach. Jest skryta, choć chętnie dzieli się zdjęciami swojego synka i przemyśleniami na różne tematy. Zwykle nie komentuje także medialnych doniesień na swój temat, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek, zdenerwowana artykułem na temat „nowego romansu”, który pojawił się w jednej z gazet.

Zdenerwowana dziennikarka skomentowała to w pełnym emocji wpisie na Instagramie:

Zwykle nie reaguję na tego typu „rewelacje”, ale tym razem jest o jeden most za daleko. Doktor Paweł Grabowski, droga Redakcjo, nie podbił mojego serca. Skąd wysnuli Państwo wniosek, że „zapragnęłam lepiej poznać tego wyjątkowego mężczyznę”, a Doktora „ujęło to, jak wspaniałą jestem mamą”, bo „”dotąd nie założył własnej rodziny”??? Kto dał Wam prawo do takich insynuacji? Doktor jest fantastycznym człowiekiem, niezwykłym społecznikiem, ale zanurzać to w sosie prywatności? Widziałam się z Doktorem raz – podczas wywiadu dla miesięcznika PANI i drugi raz – za pośrednictwem łączy telewizyjnych. Rzeczywiście, zaprosiłam Doktora do programu, ale – wbrew kolejnym niesprawdzonym informacjom Redakcji – nie prowadzę „Wydarzeń”, tylko „Nowy Dzień z Polsat News”. A Doktor nie jest onkologiem, tylko chirurgiem szczękowym i specjalistą medycyny paliatywnej. Taka drobna różnica.

Racewicz wyraziła również zdziwienie na temat fantazji autorów artykułu i zastanawiała się, skąd wniosek, że w jej życiu coś się zmieniło:

A już na podstawie czego Redakcja wysnuła wniosek, że oto otwiera się nowy rozdział w moim życiu?? – niepodobna odgadnąć. Jeszcze tylko drobna uwaga na koniec: przywykłam do czytania mniejszych czy większych bzdur na swój temat. Ale Doktor nie. I nie zmieni tego żadne tłumaczenie, że „chodziło o pokazanie pozytywnego wizerunku twórcy hospicjum Proroka Eliasza”. O publikowaniu znów moich zdjęć z nieżyjącym od ośmiu lat Mężem, Jego z naszym Synem, moich z Igorem – nawet nie mam siły wspominać. A tak całkiem na finał – bardzo dziękuję za „matrymonialną troskę” Redakcji, ale zupełnie nie jest mi potrzebna. Radio Erewań daję słowo… Wesołych Świąt.

Myślicie, że doczeka się przeprosin?

Joanna Racewicz przyłapana na gorącym uczynku! Piękna gwiazda uległa pokusie w biały dzień!

Joanna Racewicz bez ogródek przyznała się do licznych zabiegów na twarz: „Zastanawiam się skąd takie emocje” [WIDEO]

Joanna Racewicz pokazała jak usuwa zmarszczki na twarzy! Relacja prosto z kliniki!

 


Joanna Racewicz uległa pokusie

Joanna Racewicz uległa pokusie

Joanna Racewicz - 10-lecie marki Arcadius

Joanna Racewicz - 10-lecie marki Arcadius

Anna Jurksztowicz i Joanna Racewicz – premiera płyty

Anna Jurksztowicz i Joanna Racewicz – premiera płyty "O miłości, ptakach i złych chłopakach"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×