Łzy w oczach fanów. Joanna Racewicz w dniu urodzin opublikowała poruszającą wiadomość: „Gdybym wiedziała, co przede mną…”

Joanna Racewicz łzy

Joanna Racewicz łzy

Joanna Racewicz świętuje urodziny

Joanna Racewicz w ciągu ostatnich kilku lat przeszła przez prawdziwe piekło. Jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce straciła ukochanego męża, musiała zmagać się z absurdalnymi decyzjami rządu odnośnie poległych w katastrofie smoleńskiej, a niedawno straciła pracę w TVP – „dobra zmiana” Jacka Kurskiego nie wyszła jej na dobre. Na szczęście Racewicz jest niewiarygodnie silną kobietą, a w jej życiu wszystko powoli zaczyna się układać. Nic więc dziwnego, że w dniu swoich urodzin, uraczyła fanów niesamowicie refleksyjnym wpisem.

Na swoim Instagramie Racewicz opublikowała urocze zdjęcie z dzieciństwa i długą, sentymentalną notkę:

Przychodzisz na świat, jak czysta, biała kartka. Wszystko cię zadziwia, wszystkiego się uczysz. Zanim zrobisz pierwszy krok – upadasz bez końca. Ale wstajesz. Wytrwale. Niezależnie od tego, czy biją ci brawo, czy akurat nikt nie patrzy. Wiesz, że nie można bez końca pełzać. Dlaczego, gdy już stoisz i chodzisz o własnych siłach tak często powtarzasz: „nie, to niemożliwe, nie dam rady, nie potrafię, to za trudne”. Popatrz na siebie sprzed lat i przypomnij sobie, że niemożliwe nie istnieje. Nie pozwól, żeby ktokolwiek mówił ci, że jest inaczej. Nie słuchaj ludzi, którzy podcinają ci skrzydła. Uwierz, że wciąż są u twoich ramion. Może trochę pogniecione, może wypadło z nich kilka piór. Ale odrosną. Tylko uwierz, że istnieją. Odsuń myśli, które ciążą, jak kamień u szyi. Nie polecisz z balastem

Odniosła się też do fotografii:

Na tym zdjęciu mam półtora roku. Gdybym wiedziała, co przede mną – może zostałabym przy choince na kocyku, bo strach byłoby wstawać. Ale dziś nie żałuję ani chwili. I za każdą dziękuję, bo jestem sumą ich wszystkich. Jestem moim doświadczeniem i życiową mądrością, sukcesem i porażką, jestem lotem do gwiazd i upadkiem na samo dno rozpaczy, jestem radością i smutkiem, światłem, co otula i mrokiem, który uczy pokory. Jestem uważnością, marzeniami i energią na każdy nowy dzień. I cieszę się, jak dziecko, że zaczyna się właśnie nowy rok życia. #kocham #dziekuje #wybaczam #poprosze#swiatjestpiekny #urodziny #skrzydla#naukalatania

Fani byli poruszeni i bez ogródek przyznawali, że płakali czytając wpis dziennikarki. Nie da się ukryć, że w kilku bardzo mądrych słowach ujęła to, co powinien wiedzieć każdy człowiek! Grunt to wiara w siebie.

Życzymy wszystkiego najlepszego!

Gwiazdy na otwarciu nowej restauracji: Ola Ciupa, Joanna Racewicz, Anna Samusionek, Olga Kalicka

Hanna Lis musi być wściekła. Jej słowa o Joannie Racewicz i TVP wywołały gradobicie w internecie

Joanna Racewicz w szokujących słowach opisuje okrutny proceder, do którego zmusiło ją państwo. „Trumna wróciła na powierzchnię”

 


Joanna Racewicz na zdjęciu z dzieciństwa

Joanna Racewicz na zdjęciu z dzieciństwa

Joanna Racewicz – otwarcie restauracji Pink Lobster

Joanna Racewicz – otwarcie restauracji Pink Lobster

Joanna Racewicz – otwarcie restauracji Pink Lobster

Joanna Racewicz – otwarcie restauracji Pink Lobster

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×