Syn Joanny Racewicz nie jest już małym chłopcem. “Jak on zmężniał” – komentują internauci

Syn Joanny Racewicz nie jest już małym chłopcem.

Syn Joanny Racewicz nie jest już małym chłopcem. "Jak on zmężniał" - komentują internauci

Joanna Racewicz samotnie wychowuje nastoletniego syna. Chłopiec nie jest już maleństwem. To poważny, młody mężczyzna. Zobaczcie zdjęcia!

Joanna Racewicz jest dzielną mamą. Po śmierci Pawła Janeczka, który zginął 10 kwietnia 2011 w Smoleńsku, samotnie wychowuje syna. Gdy ojca zabrakło, Igor miał ledwie dwa lata. Teraz jest już dużym chłopakiem i zauważyli to nawet internauci.

Zobacz: Syn Joanny Racewicz coraz bardziej podobny do ojca. Dziennikarka umieściła w sieci wzruszające zdjęcie z chłopcem

O matko jak On zmężniał! Woooooow!

Z takim przystojniakiem i na koniec świata

Szczęśliwi we dwoje. Nasze dzieci to nasze skarby bezcenne, bez których nasze życie nie miałoby takiego sensu jak ma teraz. Kochają nas bezgranicznie i bez warunkowo i my odpłacamy im tym samym. Nic nie chcąc w zamian – czytamy w komentarzach pod jednym z najnowszych zdjęć Joanny.

Zobacz: Wzruszające nagranie Joanny Racewicz. Uczciła rocznicę ślubu i oddała hołd zmarłemu mężowi. Serce pęka

Niedawno dziennikarka w samotności świętowała 15 rocznicę ślubu. To był dla niej bardzo przykry dzień. Mąż zginął 8 lat temu, ale nie ma dnia, by o nim nie myślała. Gdy patrzy na syna, z pewnością widzi w nim część Pawła. Syn robi się do niego coraz bardziej podobny!

Joanna Racewicz wychowuje syna wpajając mu bardzo ważne wartości:

Chronię moje dziecko tak, jak każda mama chroni swój największy skarb. Choć mam pełną świadomość, że trzeba przygotować dziecko na różne wyzwania świata, na wiele trudnych sytuacji, z którymi może się zmierzyć. Rozmawiamy o złym dotyku, o zagrożeniach dotyczących gier komputerowych, blogosfery czy Internetu. Za każdym razem powtarzam: szczerość ponad wszystko. Lepsza najgorsza prawda niż najbardziej ucukrowane kłamstwo – mówiła jakiś czas temu w jednym z wywiadów.

Zobacz: Joanna Racewicz wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak. Opublikowała rozdzierający serce wpis: “Czytam relacje z Gdyni i zaciskam pięści”


Joanna Racewicz, Igor Janeczek

Joanna Racewicz, Igor Janeczek

Joanna Racewicz, Igor Janeczek

Joanna Racewicz, Igor Janeczek

Joanna Racewicz z synem

Joanna Racewicz z synem

Komentarze

  • Gość pisze:

    to już tylko kwestia czasu, aż zmieni nazwisko i będzie się nazywał Igor Racewicz, tak jak Ola Foremniak, Staś Socha, Orina Braunek, Allan Górniak, Leon Steczkowski, Oliwia Przybylska czy Antek Szelągowski

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×