Joanna Racewicz dodała jedno zdjęcie, a fani oszaleli. Wszyscy zwrócili uwagę na lekko podkreślone szminką usta: „Tylko całować”

Joanna Racewicz na nowym zdjęciu. Reakcje fanów

Joanna Racewicz na nowym zdjęciu. Reakcje fanów

Joanna Racewicz zamieściła nowe ujęcie. Zaroiło się pod nim od komplementów pod jej adresem. Niektóre z nich były dość odważne...

Joanna Racewicz to jedna z tych dziennikarek, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez lata święciła wielkie sukcesy w Telewizji Polskiej, jednak odeszła z tej stacji za czasów kadencji prezesa Jacka Kurskiego. Dziś spełnia się zawodowo w Polsacie, a oprócz tego aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie zgromadziła wokół siebie ponad 100 tysięcy followersów, którzy niemal codziennie mogą oglądać jej nowe zdjęcia i czytać pisane przez nią felietony.

Wczoraj wieczorem 48-letnia piękność zamieściła selfie, które wywołało u fanów naprawdę sporą dawkę entuzjazmu. Jak się zaprezentowała?

Joanna Racewicz na nowym zdjęciu. Reakcje fanów

Dziennikarka zapozowała do ujęcia w lekkim makijażu, biżuterii i czerwonej bluzce. W jego opisie zamieściła krótki, autorski tekst.

„Nadmiar stwarza deficyt” Zdanie, które wiele układa. Nie, to nie Coelho. Przejedzeni i przesyceni, w świecie, który każe: „mocniej, więcej” zachłyśnięci własnym „chcę to mieć” wciąż jesteśmy biedakami. Może wcale nie trzeba rewolucji, żeby się zatrzymać i powiedzieć: „Dosyć” i „Dziękuję za to, co już mam”. Nie, nikogo nie pouczam. Raczej samą siebie. Serdeczności J. –  napisała.

Pod fotografią zaroiło się od „ochów i achów”.

  • Pięknie pani wygląda.

  • Kocham. Idealnie. I jak zawsze w punkt. I jak zawsze na poziomie napisane. Klasa. Nie ma takiej drugiej jak Pani. Całuje.

  • Asiu Twego piękna nigdy nie jest w nadmiarze.

  • Obłędnie wyglądasz Kochana. Można się zakochać I love you.

  • Super zdjęcia super wyglądasz.

  • Joasiu, powiem tak: Piękną, cudowna, oryginalna, urocza, niepowtarzalna, wspaniała, silna, inteligentna, miła, ciepła z poczuciem humoru, po prostu super dziewczyna.

  • Piękna. Ładne usta.

  • Cudownie Pani wygląda – to tylko niektóre wpisy internautów.

Jeden z nich pozwolił sobie na jeszcze więcej, pisząc:

Śliczna jesteś. Piękne usta tylko całować.

A jak wam się podoba Joanna Racewicz?


Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz dostała komplement

Joanna Racewicz dostała komplement

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×