Joanna Racewicz zmieniła fryzurę. Identyczną metamorfozę przeszła Dagmara Kaźmierska. To jakiś nowy trend?

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz zmieniła fryzurę. Na głowie dziennikarki pojawiła się bujna grzywa. To jednak nie wszystko. Co jeszcze się zmieniło? Zobaczcie zdjęcia. 

Joanna Racewicz obecnie jest jedną z gwiazd stacji telewizyjnej Polsat. Nim jednak się tam znalazła, przeszła długą drogę. Studiowała polonistykę, a także ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Na początku kariery współpracowała z lokalnymi mediami w Zamościu. Zaczynała od pisania artykułów do Kroniki Tygodnia. Później przygotowywała reportaże dla radia RMF FM.

Jej kariera nabrała tempa, gdy postanowiła przeprowadzić się do Warszawy. Po odbytym stażu w Teleexpressie zaproponowano jej pracę w Panoramie w TVP2. Później dołączyła do grona prowadzących poranny program Pytanie na śniadanie.

Życie nie oszczędziło Racewicz. Gwiazda w 2010 roku przeżyła ogromną tragedię. Straciła męża Pawła Janeczka, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Mężczyzna poza żoną zostawił również syna Igora, który w tym roku skończy 14 lat. Dziennikarka postanowiła wtedy odejść od mediów i przeżyć śmierć męża na spokojnie. Dwanaście miesięcy później była już gotowa na swój powrót. TVP przyjęła ją z otwartymi ramionami.

Dziennikarka po kilku latach rozstała się z publicznym nadawcą w atmosferze skandalu. Stacja wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że Joanna mimo upomnień, bez zgody promowała przeróżne produkty, co kolidowało z zasadami obowiązującymi w spółce, a także tego typu zachowanie było sprzeczne z zasadami etyki dziennikarskiej. W 2018 roku pomocną dłoń wyciągnął do niej Polsat, gdzie pracuje do dziś.

Joanna Racewicz przeszła metamorfozę. Jak wygląda?

Joanna Racewicz poza karierą dziennikarską, prężnie rozwija swoje social media. Jej profil na Instagramie obserwuje blisko 100 tysięcy osób. To tam publikuje skrawek swojego życia. Udziela się również na przeróżne tematy, chociażby takie jak słuszność szczepień. Wśród zdjęć przewija się także wizerunek jej synka.

48-latka pochwaliła się tym razem wizytą u fryzjera. Gwiazda z nowym rokiem postawiła na małą zmianę. Odświeżyła kolor oraz zmieniła uczesanie tak, że na jej głowie zagościła bujna grzywa.

Czasem potrzebna zmiana – podpisała jedno z nowych zdjęć.

W naszej galerii zobaczycie efekt metamorfozy. Podoba Wam się? Przypomnijmy, że podobną fryzurę zafundowała sobie jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska. Bohaterka Królowych życia w Egipcie także zdecydowała się na dłuższą grzywkę. Te zdjęcia też przypominamy w galerii.


Joanna Racewicz - metamorfoza

Joanna Racewicz - metamorfoza

Joanna Racewicz - metamorfoza

Joanna Racewicz - metamorfoza

Joanna Racewicz - metamorfoza

Joanna Racewicz - metamorfoza

Komentarze