Joanna Racewicz nie powstrzymała emocji, gdy padło pytanie o Jarosława Jakimowicza. Ostre słowa pójdą w pięty całemu TVP

Joanna Racewicz, Jarosław Jakimowicz

Joanna Racewicz, Jarosław Jakimowicz

Joanna Racewicz skomentowała w wywiadzie niedawne kontrowersyjne wypowiedzi Jarosława Jakimowicza. Nie była delikatna. Co powiedziała?

Joanna Racewicz po ukończeniu studiów na wydziale dziennikarstwa rozpoczęła karierę w mediach. Po przeprowadzce z rodzinnego Zamościa do Warszawy związała się z Telewizją Polską, skąd po kilku latach odeszła. Później pracowała dla TVN-u, a następnie znów dla TVP. Od 2018 roku należy do zespołu Polsat News.

Dziennikarka pogodziła życie prywatne z pracą. W 2004 roku wzięła ślub. Cztery lata później na świat przyszedł jej syn, któremu dała na imię Igor. Joanna i jej synek w 2010 roku przeżyli ogromną tragedię. Paweł Janeczek, który był jej mężem oraz ojcem dziecka, zginął w katastrofie smoleńskiej. Prezenterka postanowiła wtedy na jakiś czas wycofać się z show-biznesu i skupiła na macierzyństwie. Obecnie kontynuuje karierę, a także bardzo aktywnie prowadzi social media.

Prezenterka swoją karierę rozpoczynała w TVP, dlatego serwis Plejada zapytał ją, co myśli o niedawnych delikatnie mówiąc kontrowersyjnych wypowiedziach Jarosława Jakimowicza na temat Pawła Deląga i Macieja Dowbora.

Joanna Racewicz komentuje wypowiedzi Jarosława Jakimowicza

Joanna Racewicz zawsze z sentymentem wypowiada się na temat Telewizji Polskiej. Tak też było i tym razem, ale bardzo jasno dała do zrozumienia, co sądzi o zachowaniu Jakimowicza:

Telewizja Polska to mój dawny dom, to mój matecznik, to miejsce, w którym nauczyłam się zawodu. Bardzo wiele wypowiedzi, zjawisk, rzeczy, osób nie powinno w ogóle przekraczać progów tego budynku — odpowiedziała dziennikarka.

W programie W kontrze u boku Jarosława Jakimowicza ostatnio pojawiła się Anna Popek. Plejada dociekała, czy Racewicz mogłaby ja zastąpić.

Nie, nie. W żadnym wypadku – odpowiedziała stanowczo.

Bardziej pobłażliwa dla Jakimowicza była Monika Richardson:

Nie wiem, co Jareczek palnął tym razem. On lubi tak powiedzieć mocniej. Ja go lubię, znam go bardzo długo, ale ponieważ nie oglądam Telewizji Polskiej, to jego ostatnie dokonania na szczęście pozostają dla mnie kompletną tajemnicą — skwitowała w rozmowie z Plejadą.

Jak wy oceniacie wypowiedzi Jakimowicza?


Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz jak Ołena Zełenska

Joanna Racewicz jak Ołena Zełenska

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Komentarze

 • GośćAnna pisze:

  MiernotA i zalicza się do dziennikarza ludzie kochani.Ubliza wyzywa i go nie wyzwalają. Jakimowicz masz pozdrowienia od Rutowicz pamiętasz ten program.Byliście na tym samym poziomie.Zamilcz.

 • Gość pisze:

  OSTRE SŁOWA!!!!! nie,nie ma takiej możliwości.Kto te artykuły pisze. a swoja drogą to z racewicz nikt nie będzie chciał pracować więc jakimowicz jest dla niej jak wybawienie.

 • Gość pisze:

  Cala sprawe zaczal Delong i nie dziei reakcja Jakimowicza

 • Gość pisze:

  Jakimowicz? – dla mnie poprostu prostak, gbur i tępak jak cały pis. Wszystko na temat🙈🙈🙈

 • Gość pisze:

  Jak nie musiala pracować ? bo dostała wielkie odszkodowanie po mężu ? a teraz ją wszędzie pelno taka zgryźliwa się zrobiła.

 • Piroterma pisze:

  Co niby ten przygłupi Jakimowicz powiedział? Bo z tego artykułu napisanego przez jeszcze większego tępaka nic się nie dowiedziałem

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×