Joanna Racewicz przeraziła się, gdy stanęła na wadze. Natychmiast przeszła na dietę, która przynosi efekty

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz zdradziła, że podczas kwarantanny przytyła kilka kilogramów. Postanowiła nie rozpaczać i błyskawicznie rozpoczęła dietę. Na jaką się zdecydowała?

Joanna Racewicz podczas kwarantanny dba o swój wizerunek. Sama pofarbowała włosy, a gdy w mediach zaczęły pojawiać się informacje o tym, że poprosiła o pomoc przyjaciela, Leszka Czajkę, który jest fryzjerem, postanowiła wyprowadzić internautów z błędu. Wydała oświadczenie.

Leszek Czajka jest przede wszystkim moim Przyjacielem, przez wielkie „P”, od 20 lat, a nie „fryzjerem” i — właśnie dlatego — nie przyszło mi do głowy proszenie Go o cokolwiek w sprawie moich włosów. Poza tym — pierwszy w Polsce zamknął salon. Dla swojego i Klientek dobra. Acha, odrosty farbuję sama. Zgoda — ku rozpaczy Leszka, ale chwilowo nie ma innej rady.

Joanna Racewicz przeszła na dietę. Na jaką?

Joanna Racewicz zadbała nie tylko o swoje włosy, ale także zatroszczyła się o figurę. W jednym z nowych postów na Instagramie zdradziła, że jej waga jest wyższa niż przed kwarantanną. Postanowiła nie siedzieć z założonymi rękami i wprowadziła w życie konkretne zmiany. Przeszła na dietę Sirt Food, dzięki której Adele zrzuciła 45 kilogramów:

Chwila prawdy… niestety, waga po kwarantannie na plusie. A może być tak, że ani waga, ani kwarantanna nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Zatem nie ma przebacz. Ruszam z nowym wyzwaniem‼️‼️ Moja nowa dieta nazywa się Sirt Food, jest pełnym programem żywieniowym opracowanym przez dwóch naukowców z uniwersytetu Surrey w UK- prof. Aidana Gogginsa i Glena Mattena. To dzięki tej diecie ostatnio tak spektakularnie schudła Adele (-45kg  a o sirtuinach zrobiło się głośno na całym świecie).

View this post on Instagram

Chwila prawdy… niestety, waga po kwarantannie na plusie ???????? A może być tak, że ani waga, ani kwarantanna nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa ????Zatem nie ma przebacz ????ruszam z nowym wyzwaniem‼️‼️ Moja nowa dieta nazywa się Sirt Food, jest pełnym programem żywieniowym opracowanym przez dwóch naukowców z uniwersytetu Surrey w UK- prof. Aidana Gogginsa i Glena Mattena ???????????????? To dzięki tej diecie ostatnio tak spektakularnie schudła Adele (-45kg ???? a o sirtuinach zrobiło się głośno na całym świecie ???? Co to są sirtuiny, dlaczego tak ważne, jakim cudem mogą wpływać na poprawę odporności (bezcenne w dobie #covid_19 ‼️), opóźnienie starzenia (bezcenne, gdy #40+‼️), oraz produkcję serotoniny (bezcenne #zawsze‼️) – o tym porozmawiam dziś o 18.00 z dr Martą Jachym, dietetykiem @przelomwodzywianiu ????????????Macie chwilkę? Zajrzyjcie na live ???????????? Będzie o pysznych koktajlach, sałatkach i motywacji, która jest niezbędna, zanim powie się: JUŻ ????. Mój poniedziałek jest dzisiaj ????????Mówię Wam o tym, bo zobowiązanie i dane słowo to jeden z najlepszych mechanizmów trzymania siebie w ryzach ???????????????????? Na wypadek, gdyby jakiś bies znów podkusił i szepnął: „może by tak od jutra? Albo od przyszłego poniedziałku..?” ⁉️ Także tak … @martajachym #sirtdiet #newchallenge #live18 @przelomwodzywianiu #projektlato #kwarantanna #synekrobizdjecia

A post shared by Joanna Racewicz (@joannaracewicz) on

Część internautów uważa, że Joanna ma idealną figurę. Inni mocno trzymają kciuki za jej plany.

  • Trzymam kciuki, choć dieta dla Pani jest zdecydowanie zbędna.
  • Pani Joanno to ile na tej wadze wybiło? Pani jest szczuplutka przecież.
  • Pani Asiu, ale czarny wyszczupla przecież. Super Pani wygląda.

Jak wygląda dieta Sirt Food?

Twórcy diety Sirt Food twierdzą, że jej przestrzeganie doprowadza do szybkiej utraty wagi, przy zachowaniu masy mięśniowej. Składa się z dwóch cyklów. Pierwszy trwa tydzień. Przez trzy dni należy spożywać 1000 kcal dziennie, od czwartego do siódmego dnia kaloryczność jest zwiększana do 15000 kcal. Drugi etap trwa dwa tygodnie i umożliwienie odchudzania się w sposób zrównoważony i możliwy do opanowania.


Joanna Racewicz przeszła na dietę

Joanna Racewicz przeszła na dietę

Joanna Racewicz przytyła na kwarantannie

Joanna Racewicz przytyła na kwarantannie

Joanna Racewicz przytyła na kwarantannie

Joanna Racewicz przytyła na kwarantannie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×