Szukaj

Joanna Przetakiewicz wyżaliła się na synów w tabloidzie! Czym jej podpadli?

Joanna Przetakiewicz jest projektantką mody i właścicielką marki La Mania. Ma wykształcenie prawnicze. Doskonale spisuje się jako przedsiębiorca oraz bizneswoman. Ma 3 synów z pierwszego małżeństwa. Ostatnio wyżaliła się na nich w jednym z tabloidów. Zobacz, czym jej się narazili.
Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz w jednym z tabloidów pożaliła się na swoich synów. O co poszło? O to, że są zbyt mało rozrywkowi! Alex, Filip i Jakub niekoniecznie chcą wskakiwać na stół podczas imprez razem z matką. Projektantka żali się, że to ona jest najbardziej rozrywkowa w swojej rodzinie i nie ma wsparcia ze strony dzieci w swoich harcach:

Moi synowie są bardziej poważni ode mnie i na imprezach nie wskakują ze mną na stoły, żeby na nich tańczyć. W naszej rodzinie to ja jestem ta szalona. Chłopcy często śmieją się w rozmowach ze znajomymi, że za chwilę przyjdzie największa imprezowiczka rodziny, czyli ja – przyznała gwiazda w rozmowie z Faktem. 

Cóż, dorośli już panowie, mają pewnie swoje sposoby na rozrywkę, a Joanna Przetakiewicz musi się niestety z tym pogodzić.

Kim jest Joanna Przetakiewicz?

Przetakiewicz, ukończyła prawo, ale bardziej, niż praca w sądzie, interesował ją biznes. Stworzyła markę La Mania, która stawia na wysoką jakość tkanin, wzorów i kolorów. Podczas studiów wzięła ślub. Urodziła trzech synów, a po 14 latach jej małżeństwo się rozpadło. Od 2005 roku była partnerką Jana Kulczyka. Para rozstała się po 8 latach, ale wciąż pozostawali przyjaciółmi. Obecnie jest w związku z holenderskim producentem Rinke Rooyensem.

Synowie Joanny Przetakiewicz

Alex jest doskonale znany w polskim show-biznesie. Pomaga swojej mamie w firmie. Filip studiuje genetykę i bioinżynierię oraz matematykę w Stanach Zjednoczonych, a najmłodszy z braci, Kuba skończył liceum w Londynie. Trzeba przyznać, że wszyscy są bardzo zdolni i dobrze ułożeni.

Zobacz: Joanna Przetakiewicz straciła dziewictwo jako 14-latka! Ze szczegółami opowiedziała o swoim pierwszym razie!

Zobacz: Karolina Szostak ostro przedawkowała z opalaniem! Wygląda jak Joanna Przetakiewicz na starych zdjęciach

Zobacz: Joanna Przetakiewicz nagrała własny program i zaprosiła do niego plejadę gwiazd! Byliśmy na planie jej talk-show! [WIDEO]


Joanna Przetakiewicz z synami - Wielkanoc 2019

Joanna Przetakiewicz z synami - Wielkanoc 2019

Joanna Przetakiewicz z synami - Wielkanoc 2019

Joanna Przetakiewicz z synami - Wielkanoc 2019

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - Joanna Happy Hour Show

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×